/ Nabídka nemovitostí / Komerční /

Ubytování a stravování k pronájmu

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Hotely, penziony a restaurace k pronájmu

    Líbilo by se vám podnikat v oblasti ubytování? Mít pronajatý penzion nebo provozovat hotel na horách? Lákají vás Krkonoše, Jeseníky nebo jiná horská oblast? Podívejte se, jaké nemovitosti k pronájmu právě nabízíme. Objevují se tu také luxusní, nové i zrekonstruované hotely v Praze a ve Středočeském kraji. Oblíbená jsou ubytovací a rekreační zařízení u vody, ať už se jedná o rybníky, přehrady nebo vodní nádrže. Vyhledávají je jak rybáři, tak rodiny s dětmi. Další populární lokalitou jsou lázně.

    Možná sníte spíš o restauraci nebo kavárně. I v tomto případě jste u nás správně. Podívejte se na naši nabídku realit z oblasti gastronomie a pohostinství. Občas se tu vyskytují také cukrárny, bistra nebo bary k pronájmu. Najdete je především v Praze a jejím okolí, v Brně, ve Středočeském kraji a v dalších městech. Venkov naopak nabízí kouzelnou atmosféru starých časů ve stylových hospodách a hospůdkách. Ty se nacházejí po celé České republice. Tak neváhejte a vybírejte. Rádi vám poskytneme více informací o všech pronajímaných nemovitostech, kontaktujte nás.