/

Ubytování a stravování k pronájmu

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Hotely, penziony a restaurace k pronájmu

    Líbilo by se vám podnikat v oblasti ubytování? Mít pronajatý penzion nebo provozovat hotel na horách? Lákají vás Krkonoše, Jeseníky nebo jiná horská oblast? Podívejte se, jaké nemovitosti k pronájmu právě nabízíme. Objevují se tu také luxusní, nové i zrekonstruované hotely v Praze a ve Středočeském kraji. Oblíbená jsou ubytovací a rekreační zařízení u vody, ať už se jedná o rybníky, přehrady nebo vodní nádrže. Vyhledávají je jak rybáři, tak rodiny s dětmi. Další populární lokalitou jsou lázně.

    Možná sníte spíš o restauraci nebo kavárně. I v tomto případě jste u nás správně. Podívejte se na naši nabídku realit z oblasti gastronomie a pohostinství. Občas se tu vyskytují také cukrárny, bistra nebo bary k pronájmu. Najdete je především v Praze a jejím okolí, v Brně, ve Středočeském kraji a v dalších městech. Venkov naopak nabízí kouzelnou atmosféru starých časů ve stylových hospodách a hospůdkách. Ty se nacházejí po celé České republice. Tak neváhejte a vybírejte. Rádi vám poskytneme více informací o všech pronajímaných nemovitostech, kontaktujte nás.