/

Sklady, továrny a výrobní prostory na prodej

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Prodej provozních areálů a zemědělských objektů

    Hledáte nové prostory pro své podnikání? Prohlédněte si naši nabídku prodeje skladů, hal, výrobních areálů, dílen, seníků a dalších objektů. Najdete v ní nové i zrekonstruované nemovitosti různých rozměrů a s různě velkými pozemky. Zaměřujeme se zejména na reality v Praze a jejím okolí, ve Středočeském kraji, Brně, ale zastoupeny jsou i další lokality po celé České republice. 

    Kromě továren, provozních areálů, zemědělských budov a skladovacích prostor, které jsou na prodej, nabízíme také tyto objekty v dražbě. Můžete je tak pořídit velmi výhodně. Co se týká výrobních a skladových hal, máte na výběr z mnoha možností. Patří sem jak haly zděné, dřevěné, ocelové i montované. Pro více informací o vybrané nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a vezmeme vás na prohlídku.