/

Ubytování a stravování na prodej

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Prodej a dražby hotelů, penzionů a restaurací

  Hledáte nemovitosti v oblasti ubytování? Líbilo by se vám provozovat horský hotel? Prohlédněte si naši nabídku realit. Jsou v ní nové, zrekonstruované a luxusní hotelyútulné penziony a apartmány na prodej, které se nacházejí v různých atraktivních lokalitách. Objevují se mezi nimi například Krkonoše, Jizerské hory nebo Jeseníky. Kromě hor jsou vyhledávané také ubytovací a rekreační zařízení u přehrad a vodních nádrží. Nesmíme zapomenout také na lázně a turisty nejžádanější místo, kterým je stále bezpochyby Praha 

  Jestli vás láká spíš kouzlo kulinářského umění a chcete začít podnikat v gastronomii a pohostinství, podívejte se na aktuální nabídku restaurací, barů, kavárencukráren a bister na prodej. Vyskytují se především v Praze a jejím okolí, v Brně, ve Středočeském kraji a v dalších městech. Svůj půvab mají také venkovské hospody a hospůdky, které jsou rozseté po celé České republice. V létě jsou velmi oblíbené restaurace se zahrádkou. 

  Všechny typy těchto komerčních objektů jsou občas k dispozici také v dražbě a můžete je tak získat za velmi výhodných podmínek. Pokud vás nějaké ubytovací nebo stravovací zařízení zaujme, kontaktujte nás. Rádi vám ho blíže představíme během osobní prohlídky a zodpovíme všechny vaše dotazy.