/

Ubytování a stravování na prodej

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek

Prodej a dražby hotelů, penzionů a restaurací

Hledáte nemovitosti v oblasti ubytování? Líbilo by se vám provozovat horský hotel? Prohlédněte si naši nabídku realit. Jsou v ní nové, zrekonstruované a luxusní hotelyútulné penziony a apartmány na prodej, které se nacházejí v různých atraktivních lokalitách. Objevují se mezi nimi například Krkonoše, Jizerské hory nebo Jeseníky. Kromě hor jsou vyhledávané také ubytovací a rekreační zařízení u přehrad a vodních nádrží. Nesmíme zapomenout také na lázně a turisty nejžádanější místo, kterým je stále bezpochyby Praha 

Jestli vás láká spíš kouzlo kulinářského umění a chcete začít podnikat v gastronomii a pohostinství, podívejte se na aktuální nabídku restaurací, barů, kavárencukráren a bister na prodej. Vyskytují se především v Praze a jejím okolí, v Brně, ve Středočeském kraji a v dalších městech. Svůj půvab mají také venkovské hospody a hospůdky, které jsou rozseté po celé České republice. V létě jsou velmi oblíbené restaurace se zahrádkou. 

Všechny typy těchto komerčních objektů jsou občas k dispozici také v dražbě a můžete je tak získat za velmi výhodných podmínek. Pokud vás nějaké ubytovací nebo stravovací zařízení zaujme, kontaktujte nás. Rádi vám ho blíže představíme během osobní prohlídky a zodpovíme všechny vaše dotazy.