/ Nabídka nemovitostí / Komerční /

Obchodní prostory na prodej a v dražbách

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Prodej a dražby obchodních prostor

    Začínáte podnikat a hledáte nové obchodní prostory nebo máte v plánu najít větší, atraktivnější nemovitost, která se nachází na lukrativnějším místě, a chcete svou stávající provozovnu přestěhovat? Podívejte se na naši aktuální nabídku prodeje realit. Některé z nich můžete pořídit za zajímavějších podmínek v dražbě. Vyskytují se mezi nimi hypermarketykamenné obchody a další komerční jednotky s výlohou, jako jsou například potraviny a jiné prodejny. 

    Nebytové prostory a další komerční nemovitosti na prodej nabízíme především v Praze a jejím okolí, ale také ve středních Čechách, v Brně a v dalších lokalitách po celé České republice. Jestli vás nějaký komerční objekt zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám umožníme jeho prohlídku a zodpovíme všechny vaše dotazy.