/

Obchodní prostory na prodej a v dražbách

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Prodej a dražby obchodních prostor

    Začínáte podnikat a hledáte nové obchodní prostory nebo máte v plánu najít větší, atraktivnější nemovitost, která se nachází na lukrativnějším místě, a chcete svou stávající provozovnu přestěhovat? Podívejte se na naši aktuální nabídku prodeje realit. Některé z nich můžete pořídit za zajímavějších podmínek v dražbě. Vyskytují se mezi nimi hypermarketykamenné obchody a další komerční jednotky s výlohou, jako jsou například potraviny a jiné prodejny. 

    Nebytové prostory a další komerční nemovitosti na prodej nabízíme především v Praze a jejím okolí, ale také ve středních Čechách, v Brně a v dalších lokalitách po celé České republice. Jestli vás nějaký komerční objekt zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám umožníme jeho prohlídku a zodpovíme všechny vaše dotazy.