/

Parkování a garáže na prodej

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Prodej a dražby parkovacích stání a garáží

    Bydlíte v bytě a hodila by se vám garáž, kterou zatím nemáte? Nebo by vám stačilo parkovací místo, protože nemáte kde zaparkovat auto? Chcete podnikat v oblasti parkování a hledáte nové příležitosti? Ve všech těchto případech jste na správném místě. Prohlédněte si naši nabídku, ve které se objevují jak garáže, garážové a parkovací domy, tak venkovní stání i kryté plochy na prodej. Některé z nich se dají pořídit za výhodnou cenu také v dražbě. 

    Prodej parkovacích míst, garáží a dalších podobných nemovitostí zajišťujeme především v Praze, v Brně, ve Středočeském kraji, ale také v dalších městech po celé České republice. Pokud se zabýváte autodopravou a nemáte vlastní zázemí pro svůj vozový park, tak je ideálním řešením parkovací areál pro dodávky a nákladní auta. Podívejte se na naši aktuální nabídku a pro více informací nás kontaktujte. Rádi zodpovíme vaše dotazy a poskytneme vám kompletní servis.