/

Sklady a výrobní haly k pronájmu

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Pronájem skladových a výrobních prostor

    Hledáte nový provozní areál pro svou firmu? Podívejte se do naší nabídky pronájmu skladů, hal, továren a dalších objektů pro podnikání. Jsou v ní nové i zrekonstruované nemovitosti různých rozměrů, s pozemky i bez nich. Zaměřujeme se především na reality v Praze a jejím okolí, ve středních Čechách a v Brně, ale nechybí ani další města a obce celé České republiky.

    Záleží na vás, jakou lokalitu požadujete, jak velkou kapacitu by měly skladové prostory mít, a k jakému účelu by měly sloužit. Výrobní haly mohou být nejen zděné, ale také ocelové, montované nebo dřevěné. K dispozici bývají také zemědělské budovy, seníky a dílny. Vyberte si z naší nabídky skladových prostor k pronájmu a neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a umožníme prohlídku nemovitosti.