/

Rodinné domy a vily k pronájmu

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Hledáte rodinný dům k pronájmu?

    Bydlíte v bytě a chtěli byste radši dům se zahradou, ale nemůžete si ho momentálně pořídit? Nebo se jen nechcete koupí nemovitosti k ničemu zavazovat? Pak si můžete svůj vysněný domek pronajmout. Nabízíme pronájem rodinných domů a vil různých dispozic a velikostí - najdete zde přízemní a patrové budovy i bungalovy. Jsou to jak novostavby, tak starší zrekonstruované domy v různých lokalitách.

    Nejčastěji se nacházejí v Praze, ve Středočeském kraji, v Brně. Ale vyskytují se tu možnosti pronájmu staveb i v dalších městech a vesnicích po celé České republice. Ať už potřebujete řešit svou situaci dočasně, nebo hledáte dům k dlouhodobému pronájmu, podívejte se, jaké jsou právě k dispozici. Když se vám některý zalíbí, kontaktujte nás, rádi vás vezmeme na prohlídku a se vším pomůžeme.