/

Rodinné domy a vily k pronájmu

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Hledáte rodinný dům k pronájmu?

    Bydlíte v bytě a chtěli byste radši dům se zahradou, ale nemůžete si ho momentálně pořídit? Nebo se jen nechcete koupí nemovitosti k ničemu zavazovat? Pak si můžete svůj vysněný domek pronajmout. Nabízíme pronájem rodinných domů a vil různých dispozic a velikostí - najdete zde přízemní a patrové budovy i bungalovy. Jsou to jak novostavby, tak starší zrekonstruované domy v různých lokalitách.

    Nejčastěji se nacházejí v Praze, ve Středočeském kraji, v Brně. Ale vyskytují se tu možnosti pronájmu staveb i v dalších městech a vesnicích po celé České republice. Ať už potřebujete řešit svou situaci dočasně, nebo hledáte dům k dlouhodobému pronájmu, podívejte se, jaké jsou právě k dispozici. Když se vám některý zalíbí, kontaktujte nás, rádi vás vezmeme na prohlídku a se vším pomůžeme.