/ Nabídka nemovitostí / Domy /

Rodinné domy a vily na prodej

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Dopřejte své rodině krásný dům se zahradou

    Plánujete, že si splníte svůj sen o vlastním bydlení a pořídíte si domek se zahradou? Nabízíme jak malé rodinné domy, tak prostorné luxusní vily na prodej v Praze a jejím okolí, ve Středočeském kraji, v Brně a po celé České republice. Záleží jen na vás, jestli by se vám líbilo víc ve městě nebo vás spíš láká klid vesnice. 

    Máte na výběr jak z moderních novostaveb, mezi které patří například oblíbené nízkoenergetické domy a bungalovy, nebo ze starších domů po rekonstrukci. Jestli máte svou vlastní představu, jak by měl váš dům vypadat, můžete se do přestavby pustit sami. Prohlédněte si aktuální nabídku prodeje rodinných domů a když vás některý zaujme, kontaktujte nás. Domluvíme termín, kdy byste si ho mohli nezávazně prohlédnout. Poskytujeme také veškerý servis při koupi nemovitosti a zajistíme také její pojištění.