/

Chaty a chalupy na prodej

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Na samotě u lesa, ale i kousek za městem můžete najít svůj malý ráj

    Jste spokojení v bytě, ale přeci jen vám občas chybí zahrádka? Chtěli byste mít svůj vlastní kousek zeleně? Prohlédněte si naši nabídku prodeje chat, chalup a dalších rekreačních objektů, kde můžete trávit svůj volný čas. Kdo by také nechtěl zavřít za sebou po náročném pracovním týdnu dveře a dopřát si zasloužený relax v přírodě? Některé z těchto nemovitostí jsou vhodné také k trvalému bydlení. To pro případ, kdyby by se vám tam zalíbilo tak, že byste se už nechtěli vrátit zpátky.    

    Je jen na vás, kde byste chtěli svůj víkendový dům mít. Nabízíme chaty, chalupy, usedlosti a další domy k rekreaci na prodej v okolí Prahy, v okresech Praha-západ a Praha-východ, ve Středočeském kraji, ve městech i vesnicích po celé České republice. Většina z nich se nachází v atraktivním prostředí, ale občas se tu objevují také levné chatky v zahrádkářských koloniích. Pro milovníky rybaření je ideální blízkost řek, rybníků a přehrad, někdo zase touží po horské chatě na samotě u lesa. Jestli vás nějaká nemovitost zaujala, kontaktujte nás, rádi vás vezmeme na prohlídku.