/

Domy na prodej Středočeský kraj

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek

Středočeský kraj – kraj hradů a krásné přírody nedaleko Prahy

Líbilo by se vám bydlet na venkově a zároveň nedaleko hlavního města? Prohlédněte si naši nabídku prodeje rodinných domů a vil ve Středočeském kraji. Záleží jen na vás, jestli chcete bydlet spíš ve městě nebo na vesnici. Ke Středočeskému kraji patří například města Beroun, Benešov, Mělník, Kutná Hora, Kolín, Kladno, Nymburk, Mladá Boleslav, Rakovník, Příbram a okresy Praha-západ a Praha-východ.  

Kromě dobré dostupnosti Prahy je velkou výhodou také vynikající dopravní infrastruktura. Snadno se dostanete kamkoli potřebujete, ať už vlakem, autobusem nebo autem. Středočeský kraj má dokonce nejhustší dopravní síť z celé naší země. I to je jedním z důvodů, proč se stává stále vyhledávanějším a populárnějším.  

Pokud se rozhodnete najít tu svůj nový domov, určitě nebudete litovat. Čeká vás krásná příroda, nádherné památky a mnoho možností sportovního a kulturního vyžití. K návštěvě láká rovnou několik chráněných krajinných oblastí, jako je Křivoklátsko, Kokořínsko nebo Český kras. Ať už máte rádi kratší procházky nebo nepohrdnete delší trasou, budete tu mít z čeho vybírat. Jestli vás baví kolotak vás určitě potěší velké množství cyklostezek. Vypravit se můžete také do Brd, kde se nachází nejvyšší vrchol Tok (865 m) nebo na pověstnou horu Blaník.  

Zajímá vás historie? Pak se za ní můžete vydat na Karlštejn, Kokořín, Křivoklát nebo třeba na Český Šternberk. Chloubou Kutné Hory je chrám sv. Barbory a celé historické centrum, které bylo zapsáno na seznam UNESCO. Dalším skvělým tipem na výlet jsou Poděbrady, známé lázeňské město, kde léčí srdce. Kromě oblíbené kolonády je tu také zámek, kde se pořádají různé kulturní události jako koncerty nebo divadelní představení. Prohlédněte si naši nabídku domů na prodej a vyberte si ten svůj vysněný, se vším vám rádi pomůžeme