/

Domy na prodej Praha Zbraslav

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Ve Zbraslavi budete mít přírodu na dosah

  Zbraslav patří mezi nejoblíbenější lokality, kde nabízíme rodinné domy a vily na prodej. Původně samostatné město leží na jihu Prahy na soutoku Vltavy a Berounky. Jde o malebné místo, které bylo vždy vyhledávané výletníky, kteří sem vyráželi na víkend a na prázdniny. A vy tu nyní můžete najít svůj nový domov blízko přírody a zároveň nedaleko centra, kam se dostanete během 30 minut. Městská čtvrť Zbraslav vznikla spojením obcí Zbraslav, Žabovřesky a Záběhlice a je součástí městského obvodu Praha 5. Patří k ní také osady Báně, Strnady a Závist.  

  Zbraslav vám nenabízí jen krásnou přírodu a zeleň, ale také pohodlné bydlení, kde vám nebude nic chybět. Je tu vysoká občanská vybavenost - školy, školky, knihovna a poliklinika. Když dětem nebude stačit zahrada u vašeho nového domu, můžete je vzít do obnoveného městského parku s hřištěm, k řece nebo do lesa. Baví vás golf? Pak pro vás máme dobrou zprávu, nedaleko je 18jamkové golfové hřiště.

  Co se týká památek, můžete navštívit Zbraslavský klášter a zámek a ke zdejší zajímavé architektuře patří překrásné funkcionalistické a secesní vily. Dalším tipem na výlet je vrch Hradiště, kde bývalo keltské oppidum Závist. Cestou k němu narazíte na lesní zoo. Vyberte si z naší nabídky domů na prodej ve Zbraslavi.