/

Domy na prodej Praha Zbraslav

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek

Ve Zbraslavi budete mít přírodu na dosah

Zbraslav patří mezi nejoblíbenější lokality, kde nabízíme rodinné domy a vily na prodej. Původně samostatné město leží na jihu Prahy na soutoku Vltavy a Berounky. Jde o malebné místo, které bylo vždy vyhledávané výletníky, kteří sem vyráželi na víkend a na prázdniny. A vy tu nyní můžete najít svůj nový domov blízko přírody a zároveň nedaleko centra, kam se dostanete během 30 minut. Městská čtvrť Zbraslav vznikla spojením obcí Zbraslav, Žabovřesky a Záběhlice a je součástí městského obvodu Praha 5. Patří k ní také osady Báně, Strnady a Závist.  

Zbraslav vám nenabízí jen krásnou přírodu a zeleň, ale také pohodlné bydlení, kde vám nebude nic chybět. Je tu vysoká občanská vybavenost - školy, školky, knihovna a poliklinika. Když dětem nebude stačit zahrada u vašeho nového domu, můžete je vzít do obnoveného městského parku s hřištěm, k řece nebo do lesa. Baví vás golf? Pak pro vás máme dobrou zprávu, nedaleko je 18jamkové golfové hřiště.

Co se týká památek, můžete navštívit Zbraslavský klášter a zámek a ke zdejší zajímavé architektuře patří překrásné funkcionalistické a secesní vily. Dalším tipem na výlet je vrch Hradiště, kde bývalo keltské oppidum Závist. Cestou k němu narazíte na lesní zoo. Vyberte si z naší nabídky domů na prodej ve Zbraslavi.