/

Domy na prodej Praha-západ

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Praha-západ - krásná příroda a dostupnost hlavního města

    Okres Praha-západ se nachází ve Středočeském kraji a řadí se mezi nejpopulárnější místa, která jsou v naší nabídce prodeje rodinných domů. Mezi zdejší největší města patří Jesenice, Roztoky nebo Černošice, oblíbené jsou také Hvozdnice, Jílové, Psáry a Vestec. Velkou předností je blízkost hlavního města, kam můžete dojíždět za prací i za zábavou, a přitom žijete na venkově, krásné přírodě na dosah.

    Zdejší krajina je opravdu výjimečná a nabízí vám mnoho možností, jak trávit volný čas. Můžete se vypravit do Brd a vystoupat na nejvyšší vrchol Hřebeny nebo na oblíbené vyhlídkové místo Babka. Dalším výletním cílem může být zalesněný kopec Medník nebo Chráněná krajinná oblast Český kras, jejíž část sem zasahuje. Protéká tu Vltava, Sázava a Berounka. Jestli máte radši památky, navštivte Hrad Okoř, zámky Dobřichovice, Dolní Břežany, Mníšek pod Brdy nebo Průhonice. Praha-západ je ideální adresou pro rodiny s dětmi, které tu najdou kvalitní zázemí. Prohlédněte si nabídku domů na prodej a vyberte si svůj nový domov snů.