/

Domy na prodej Praha-východ

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Praha-východ nabízí dokonalé zázemí pro rodiny s dětmi

  Hledáte dům na prodej v okolí Prahy? Podívejte se na nabídku nemovitostí v Praze-východ. Výhodou tohoto okresu je blízkost hlavního města a zároveň možnost být uprostřed krásné přírody. Nabízíme různě velké řadové i dvougenerační domy, které najdete především ve městech Říčany, Čelákovice, Úvaly, Brandýs nad Labem, Kostelec nad Černými lesy nebo Kamenice. Některé z nich jsou nové, jiné před nebo po rekonstrukci. Jestli by se vám líbilo žít na vesnici, zkuste Hovorčovice, Mukařov nebo Novou Ves. Zde bývají jak stylová venkovská stavení, tak moderní vily. Sousedními okresy jsou Praha-západ, Benešov, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav a Nymburk.

  Tipy na procházky po okolí a výlety na kole

  Lokalita Praha-východ byla vždy vyhledávanou pro trávení volného času a rekreaci. V posledních letech je to však čím dál víc kvůli trvalému bydlení. Je tu totiž mnoho možností, jak trávit volný čas, ať už je to turistika nebo cyklistika. Nejvyšším vrcholem je vrch Pecný, kam se můžete vydat na procházku. Milovníci vesmíru boudou nadšení z hvězdárny Ondřejov, která se nachází na jeho úpatí. Je v ní zajímavá expozice o astronomii. A nádhernou přírodu najdete v přírodní rezervaci Voděradské bučiny.

  Nechybí turistické zajímavosti

  Lákají vás památky? O ty tu také není nouze. Můžete navštívit zámky Jirny, Štiřín, Brandýs nad Labem nebo zříceninu hradu Jenštejn. Ve Staré Boleslavi najdete proslulý kostel sv. Václava. Prohlédněte si naši nabídku rodinných domů na prodej v okrese Praha-východ. Když vás nějaký osloví, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a umožníme jeho prohlídku.