/

Domy na prodej Kladno

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Kladno - město obklopené lesy a krásnou přírodou

  Rádi byste se usadili ve Středočeském kraji a chcete zůstat ve městě? Prohlédněte si naši nabídku rodinných domů na prodej v Kladně a okolí. Kladno je se svým počtem cca 69 000 obyvatel největším městem Středočeského kraje. Mezi jeho přednosti patří vysoká občanská vybavenost a bezpochyby také to, že se nachází jen 25 km od Prahy, takže tam pohodlně můžete dojíždět za prací i jinými aktivitami. Kladno má celkově velmi dobré dopravní spojení. Přímým vlakem se kromě Prahy dostanete také do Kralup nad Vltavou a Rakovníka, kousek odsud je dálnice D6, která spojuje Prahu s Karlovými Vary, a D7 vedoucí z Prahy do Chomutova. I na Letiště Václava Havla to je pouhých 12 km. Oblíbenými lokalitami k bydlení jsou největší kladenská část Kročehlavy a Rozdělov, původně samostatná vesnice.

  Kladno je obklopeno krásnou přírodou. Zasahují sem lesy Křivoklátska a přírodního parku Džbán, nachází se tu přírodní památka Žraločí zuby a několik chráněných území: Záplavy, Vinařická hora, Pašijová draha. Oblíbeným výletním místem je Vodní park Čabárna, soustava rybníků, která tvoří přírodní ekosystém. Z významných kladenských památek jmenujme zámek s galerií, kde se pořádají výstavy, kapli sv. Floriána podle návrhu K. I. Dientzenhofera, kostel Nanebevzetí Panny Marie a bývalou synagogu. Za kulturou se můžete vypravit do Městského divadla. Pohádkový repertoár Divadla Lampion zaujme zase ty nejmenší diváky.

  A na co se v Kladně rozhodně nezapomíná, je sport. Jen v areálu městského stadionu je víceúčelové, basketbalové a dětské hřiště, dále hřiště na pétanque a street workout, atletická sportovní hala, fit park, in-line dráha. Nejen dětem se určitě bude líbit trampolínový park, samozřejmostí je zimní stadion a dvě sportovní haly pro rekreační i vrcholové sporty. V létě se můžete vykoupat v obnoveném koupališti a celoročně v aquaparku. Tak co, také by se vám líbilo žít v Kladně? Podívejte se na aktuální prodej rodinných domů a vyberte si svůj vysněný.