/

Domy na prodej Praha

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek

Vlastní dům v Praze - skvělé řešení pro celou rodinu 

Plánujete změnu a chcete jít z bytu do domu? Rádi byste se usadili v hlavním městě? Podívejte se na naši nabídku prodeje rodinných domů Praze. Jsou v ní jak luxusní novostavby, tak historické vily po rekonstrukci. Občas se v ní objeví i činžovní domy na prodej, které můžete využít ke svému podnikání nebo pronajmout.

Dům v Praze s vlastní zahradou 

Přestože je Praha velkoměstem, najdete v ní mnoho parků, dětských hřišť a další zeleně. Ale samozřejmě není nad to, mít svou vlastní zahradu, která je vám kdykoli k dispozici a máte ji jen pro sebe. To určitě ocení nejen rodiny s dětmi. Stačí si jen vybrat dům s pozemkem o takové velikosti, která vám bude nejvíc vyhovovat. A pokud i tak zatoužíte po přírodě, můžete se vypravit třeba do lesa, v okolí Prahy je jich hned několik. Doporučujeme třeba Krčský, Kunraticko-Michelský nebo Hostivařský lesopark. Skvělou zprávou je, že tu nechybí rozsáhlá síť cyklostezek.  

Bydlení v Praze – komfort nejvyšší občanské vybavenosti

Domy v Praze mají sice vyšší pořizovací cenu než v ostatních částech republiky, ale na druhou stranu tu je daleko větší množství pracovních příležitostí v různých oborech s výhodnějšími platovými a dalšími podmínkami. Proto je zde také nejnižší nezaměstnanost. Kromě toho, že tu budete mít vyšší mzdu, ušetříte výdaje za dojíždění. Vybírat však můžete z různých cenových kategorií, vedle nadstandardně vybavených nemovitostí se občas vyskytují i levné domy na prodej. V Praze budete mít všechno k dispozici. Nejen kompletní lékařskou péči, ale také školy, sport, kulturu, restaurace, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Každý den máte příležitost někam vyrazit, ať už na koncert, divadelní představení nebo na výstavu

Výběr lokality - domy na prodej Praha a okolí

Láká vás spíš centrum města se starší zástavbou nebo hledáte rodinné domy v okolí Prahy? Záleží jen na vás, co vám víc vyhovuje. V centru budete mít všechno na dosah, okrajové čtvrti zase poskytují více klidu. Většina z nich byla k Praze přičleněna později, původně byly samostatnými vesnicemi nebo osadami a díky tomu mají půvabný venkovský charakter i dnes. Většinou bývají snadno dostupné jak autem, tak hromadnou dopravou. Pro majitele aut jsou ideální domy s garáží, odpadají pak starosti s parkováním.

Podívejte se, jaké domy na prodej v Praze právě nabízíme a pokud se vám nějaký zalíbí, kontaktujte nás. Rádi vám sdělíme podrobnější informace a vezmeme vás na prohlídku.