/

Domy na prodej Beroun

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Beroun - pořiďte si dům v královském městě

  Mezi nejvyhledávanější místa, kde nabízíme rodinné domy a vily na prodej, je bezpochyby Beroun, malebné město na soutoku Berounky a Litavky. Beroun se nachází ve Středočeském kraji mezi Prahou a Plzní. Jeho velkou výhodou je, že od Prahy leží jen 30 km, můžete tam tedy denně dojíždět za prací. Po městě a po jeho okolí je možné cestovat městskou hromadnou dopravou. Také tu jsou dvě železniční stanice, ze kterých jsou nejvyužívanější tratě Praha-Plzeň-Cheb, dále směr Rakovník a Příbram. Beroun se může pochlubit vynikající občanskou vybaveností. Je tu několik mateřských, základních, středních a uměleckých škol, veškerá lékařská péče, nechybí poliklinika a nemocnice. 

  Sportovní a kulturní vyžití v Berouně

  Sportovní nadšenci se v Berouně rozhodně nudit nebudou. Je tu aquapark, venkovní koupaliště, skatepark, in-line dráha, školní a dopravní hřiště, zimní stadion, fitness, golfový areál a sportcentrum Eden, kde si můžete zahrát například tenis, hokejbal, nohejbal, beachvolejbal a beachtenis nebo dokonce vyzkoušet lukostřelbu s instruktorem. Ani o kulturu tu není nouze, máte možnost vyrazit do kina, je tu knihovna a galerie. Každý rok se zde pořádají hrnčířské trhy a mezinárodní hudební festival Talichův Beroun. 

  Kraj českých králů

  Beroun se nachází na pomezí chráněných krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko a obklopuje ho kopcovitá krajina. Je tu krásná příroda vhodná pro cyklistiku a pěší turistiku. Vede tudy cyklostezka Po stopách českých králů, která propojuje hrady a zámky Berounska. Další je například Tetínská, Karlštejnská nebo Nižborská trasa. Na Berounsku najdete ty nejznámější české hrady s Karlštejnem v čele. Pak jsou to ještě Křivoklát, Točník a Žebrák.  

  V Karlštejně můžete navštívit také Dům hodin, Muzeum betlémů a Muzeum voskových figurín. Za vidění určitě stojí keltské oppidum ve Stradonicích nebo pravěká sídliště u Lochovic. Líbilo by se vám bydlet v Berouně nebo jeho okolí? Prohlédněte si, jaké domy na prodej jsou právě k mání. Kromě Berouna jsou oblíbené také lokality Králův Dvůr, Loděnice, Vráž nebo Svatá.