/

Chaty a chalupy k pronájmu

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Váš volný čas vyřeší pronájem chaty nebo chalupy

    Bydlíte ve městě a chybí vám příroda? Láká vás zahradničení nebo prostě jen chcete mít své místo, kam můžete vyrazit na víkend? Vyberte si z naší nabídky pronájmu chat a chalup. Každý má o svém volném čase jiné představy, někomu stačí skromná levná chatička, jiný vyžaduje veškerý komfort v podobě luxusní chaty s bazénem, saunou a dalším vybavením.

    Záleží jen na vás, jestli chcete mít pronajatý dům blízko domova nebo by se vám líbilo v některé z vyhlášených lokalit, jako jsou Krkonoše, Beskydy, Jeseníky nebo jižní Morava. V naší nabídce se objevují rekreační objekty k pronájmu v okolí Prahy, v okresech Praha-západ a Praha-východ, ve Středočeském kraji a v dalších částech České republiky. Jestli rádi rybaříte, určitě by se vám líbila chalupa u vody nebo v její blízkosti.