/

Chaty a chalupy k pronájmu

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Váš volný čas vyřeší pronájem chaty nebo chalupy

    Bydlíte ve městě a chybí vám příroda? Láká vás zahradničení nebo prostě jen chcete mít své místo, kam můžete vyrazit na víkend? Vyberte si z naší nabídky pronájmu chat a chalup. Každý má o svém volném čase jiné představy, někomu stačí skromná levná chatička, jiný vyžaduje veškerý komfort v podobě luxusní chaty s bazénem, saunou a dalším vybavením.

    Záleží jen na vás, jestli chcete mít pronajatý dům blízko domova nebo by se vám líbilo v některé z vyhlášených lokalit, jako jsou Krkonoše, Beskydy, Jeseníky nebo jižní Morava. V naší nabídce se objevují rekreační objekty k pronájmu v okolí Prahy, v okresech Praha-západ a Praha-východ, ve Středočeském kraji a v dalších částech České republiky. Jestli rádi rybaříte, určitě by se vám líbila chalupa u vody nebo v její blízkosti.