Slušný a spolehlivý nájemník to je učiněný poklad. A přesně takového vám pomůžeme najít.

Jak pronajímáme?

Svižně. Menší byt v Praze pronajmeme většinou do 10 dní

V naší databázi máme stovky zájemců. Řada z nich hledá právě váš byt. Získat nájemníka tak můžete opravdu rychle.

Za co nejvyšší nájemné

Umíme odhadnout optimální výši nájmu, který zohledňuje stav nemovitosti i danou lokalitu. A to je pro získání nájemce klíčové. Nemovitost tak pronajmeme výhodněji, než by se to podařilo vám.

Míříme přesně: potenciální nájemce známe (téměř) dokonale

Víte, kdo má o váš byt asi zájem? My ano. A přesně pro něj inzerát píšeme. Podáme maximum informací. Vypíchneme výhody, ale nezveličujeme. Základem jsou dobré fotky a přehledný plánek dispozice. A to my umíme opravdu dobře. Pokud bude potřeba, připravíme vaši nemovitost na focení pomocí homestagingu.

A jdeme jim maximálně naproti: inzerujeme na 12 předních realitních serverech

Inzerát umístíme na přední placené realitní servery jako např. www.sreality.cz, reality.cz nebo www.realCity.cz, které navštěvuje přes 500 000 lidí denně, a do časopisu Real City. Inzerát pravidelně sledujeme a upravujeme podle zpětné vazby zájemců.

Šetříme váš čas: domlouváme prohlídky, provádíme, zodpovídáme dotazy…

Průměrně se nemovitost pronajme po 10 prohlídkách. Organizace prohlídek a komunikace s každým zájemcem jednotlivě zabere spoustu času a pro někoho to může být i nepříjemné. My to děláme rádi a baví nás to.

A nervy. Poskytujeme dokonalý právní servis

Neprůstřelná smlouva o pronájmu je základ. Naši právníci pro vás-pronajímatele a nájemce připraví všechny potřebné smlouvy a dohlédnou na bezproblémový průběh všech legislativních formalit.

PRONÁJEM BYTU

Již několik let vlastním byt 2+kk v Devonské ul. na Barrandově. Nájemníci, kterým jsem tento byt dlouhodobě pronajímal, se rozhodli odejít do vlastního a tak mě čekalo nepříjemné hledání nových nájemců. Obrátil jsem se tedy na realitní kancelář Kova Reality, od které jsem tento byt kdysi kupoval a která mi hledala již první nájemníky. S makléřem p. Čuříkem jsem se dohodl, že mu předám klíče od bytu a prohlídky budou probíhat bez mé účasti. Během jednoho měsíce byl byt pronajatý mladé rodině s malým miminkem. Děkuji.

Jakub V., Praha 5

Chci pronajmout nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.