/ Vše o bydlení / Praha 5 - ideální místo k bydlení /

Praha 5 - ideální místo k bydlení

V lokalitě Praha 5 nabízíme starší i nové byty k prodeji i byty k pronájmu. Byty můžete vybírat ve všech hlavních obvodech Prahy 5.
Pohled na Prahu z Kinského zahrady

Praha 5 představuje velmi dobrou lokalitu pro bydlení. Díky různorodé zástavbě i členitému přírodnímu terénu si na své přijdou jak milovníci velkoměstského života, tak ti, kteří dávají přednost tichým a klidným oblastem s výrazným podílem zeleně. Velké množství nových bytů v Praza 5, stejně jako starších bytů zaručuje zájemcům o koupi či pronájem bytu dostatečně pestrou nabídku pro úspěšný výběr.

Byty Praha 5 pronájem

Městský obvod Praha 5 zaujímá jižní část Prahy na levém břehu Vltavy. Přirozeným dopravním, obchodním a společenským centrem obvodu i městské části je okolí smíchovské křižovatky Anděl.

Území Prahy 5 zahrnuje celá katastrální území Smíchov, Hlubočepy včetně Barrandova a Zlíchova, Radlice, Košíře, Motol, převážnou část Jinonic, 4 % území Malé Strany a nepatrnou část Břevnova. Oblast nabízí řadu kutlurních památek, udržovaných parků, stejně jako výbornou občanskou vybavenost.

Dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje obavtelům i návštěvníkům linka B pražského metra a tramvajové i autobusové linky. Páteřemi území Prahy 5 jsou Plzeňská ulice k západu, Štefánikova, Nádražní a Strakonická podél řeky k jihu a Radlická a Barrandovská do kopců na jihozápad.

Obvod Praha 5 sousedí s pražskými městskými obvody Praha 1, Praha 2, Praha 4 a Praha 6 a s územím obcí Hostivice, Chrášťany, Jinočany, Zbuzany, Ořech, Kosoř, Černošice, Jíloviště, Vrané nad Vltavou, Zvole a Dolní Břežany v okrese Praha-západ.

Anděl
Skály na Barrandově
Košíře

Nabídka bytů k prodeji či pronájmu v Praze 5

  • Byty Praha Radlice
  • Byty Praha Jinonice
  • Byty Praha Hlubočepy
  • Byty Praha Malá Chuchle
  • Byty Praha Zbraslav
  • Byty Praha Zličín
Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer pobočky Smíchov
Jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.