/ Vše o bydlení / Kova Reality - dokážeme nabídnout víc! /

Kova Reality - dokážeme nabídnout víc!

Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti na klíč včetně právních a finančních služeb, správa nemovitostí a budov – to je jen malý výčet služeb, které dnes patří do běžného portfolia úspěšné realitní kanceláře. Přesto někde dostanete vždy něco navíc. Mezi takové partnery patří i KOVA Reality.
Pohled na pražské mosty

“Nejsme anonymní”

Realitní služby na prvotřídní úrovni nabízí tato realitní kancelář již přes 20 let. Nutno poznamenat, že nejen ze stovek referencí je patrné, že tato společnost patří mezi úspěšné a vyhledávané realitní kanceláře působící zejména na území hlavního města. Dobře víme, jak obtížné je v dnešní době nabídnout něco víc než konkurence, a v realitním oboru to platí dvojnásob, ale přesto to lze. A KOVA Reality je toho zářným příkladem. Vždy se snažila být otevřená, transparentní a proklientská. A ne jinak tomu je i dnes. O tom se můžete snadno přesvědčit i ze zbrusu nových webových stránek, které KOVA Reality spustila 1. 6. 2017.

Od A do Z

Otevřenost a transparentnost je na prvním místě, aby mezi makléřem a klientem mohl vzniknout upřímný vztah, který povede k úspěšnému obchodu a dobré referenci. Tato pravidla ctí KOVA Reality i na svém webu. Stránky jsou přehledné a zaručeně se v nich neztratíte. Z výčtu služeb je patrné, že klient zde dostane to, pro co si přišel. A dokonce ještě víc.
Podrobný popis nemovitosti, který jinde nenajdete

Hovoříme-li o transparentnosti, pak je nejlepším důkazem opravdu podrobný popis každé nemovitosti, doplněný profesionálními fotkami s popisky, které vám nemovitost i její okolí přiblíží natolik, že by reálně nebylo nutné absolvovat prohlídku a rovnou se rozhodnout. „Lidé k nám často chodí pro informace o konkrétních bytech, které si vyhlédli na realitních serverech,” potvrzuje tento fakt Ondřej Velemínský, zástupce KOVA Reality. A my s ním musíme jedině souhlasit. Kromě všech základních údajů totiž najdete u jednotlivých nabídek třeba i dokumenty ke stažení jako půdorysy bytů, územní plán, znalecké posudky, výpis z katastru apod. Získáte tak ucelený přehled o vybrané nemovitosti.

Snadná cesta k uzavření obchodu

Výčtem pozitiv, která jsme na webu našli, bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Vypíchneme tedy jen ty zásadní. Za zmínku stojí např. snadné rolování mezi detailními fotkami, které mají za úkol ukázat nemovitost v reálném stavu a nic neskrývat. Web je plně responzivní, a tak nebudete mít problém rolovat a listovat ani ve svém tabletu či mobilu. U každé zakázky najdete také kontakt na makléře, který ji má na starosti. Můžete ho požádat o doplňující informace nebo se s ním jen poradit. Současně se o něm dozvíte více i z jeho medailonku, který vás nasměruje na zrealizované zakázky a reference. Na webu jsme našli i podrobný ceník služeb realitní kanceláře. Tak nějak bychom si představovali, aby to fungovalo všude. Nemá smysl popisovat všechny skvělé vychytávky, které tu najdete. Přesvědčte se sami na www.kova.cz.

Najděte mi bydlení

Patříte-li k těm, kdo hledají domov, máte jistou představu, jak by měl vypadat, ale nechce se vám trávit čas hledáním dokonalé nemovitosti, můžete jednoduše všechno nechat na makléři. K tomu slouží sekce „Najděte mi bydlení”. Zde si zvolíte ze dvou variant. Tou první je nechat si posílat konkrétní nabídky dle vámi zaslaných preferencí na email. Pokud nechcete jen čekat, zdali se v nabídce objeví ta „vaše“ nemovitost anebo máte specifické požadavky, které zkrátka vyžadují intenzivní osobní péči, zvolíte variantu dvě, kdy za vás makléř bude konkrétní nabídky sledovat a selektovat.

Jak to funguje?

Sejdete se s makléřem na osobní schůzce. Sdělíte mu své potřeby, přání i možnosti. Například v jaké lokalitě a ve kterém typu nemovitosti byste rádi bydleli, kolik plánujete investovat a podobně. Od makléře se zase dozvíte, co konkrétně vám může nabídnout. Nemovitost vyhledá a doprovodí vás na prohlídku, budete-li chtít. Mít s sebou odborníka se vždycky hodí. Proč? Například pro vás vytipuje možná rizika vybrané nemovitosti, jako je její technický a právní stav, přítomnost věcného břemena apod. Makléř za vás následně dojedná nejlepší možnou cenu, zajistí administrativní a právní servis, a pokud budete potřebovat chybějící finanční hotovost, pomůže vám i s tím.

Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer pobočky Smíchov
Jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.