Prodej činžovního domu na Praze 5

Spolu s bratrem a sestrou jsem zdědil činžovní dům na lukrativním místě na Smíchově. Byty jsme zpočátku pronajímali, ale pak jsme se rozhodli, že je postupně rozprodáme. Obrátili jsme se tedy na p. Žemličku z RK Kova, který nám již dříve zajišťoval pronájem a správu celé nemovitosti. Díky své vynikající znalosti cen nemovitostí nám p. Žemlička pomohl správně nastavit prodejní cenu jednotlivých bytů a během roku a půl všech 6 bytů a dvě komerční jednotky úspěšně rozprodal. Zároveň s tím zařizoval celou agendu vč. odhadů a daňových přiznání.

"Milý pane Žemličko,

děkujeme za e-mail a hlavně za dobré zprávy. Jsme rádi, že se celá záležitost úspěšně uzavřela. Velmi si vážíme všeho, co jste pro nás udělal.
Všechno je tedy za námi, ale nechtěli bychom, aby to znamenalo konec vzájemných kontaktů. Kromě respektu k Vaší profesionalitě Vás máme rádi i jako člověka a považujeme Vás za dobrého přítele.
Těšíme se proto, že se brzy uvidíme a oslavíme společný úspěch bez všech těch starostí. Myslíme na Vás a držíme Vám palce v práci i soukromí. Pokud bychom Vám mohli být v čemkoliv nápomocni, dejte nám vědět."

    Rudolf CH., Praha 5

 Ondřej Žemlička
Ondřej Žemlička

Senior realitní poradce
Jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.