/ O nás / Ondřej Žemlička /

Ondřej Žemlička

Ondřej Žemlička se na realitním trhu pohybuje již více než 15 let. Jeho specializací jsou prodeje bytů a domů v Praze a Středočeském kraji. Rád Vám také pomůže a poradí s pronájmem Vašeho bytu, či nebytového prostoru.
 Ondřej Žemlička
Ondřej Žemlička

Senior realitní poradce
Jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Prodej vily 7+1, Přední Kopanina
  RD 7+1 s bazénem - Praha 6, Přední Kopanina
  Potřebovala jsem prodat rodinný dům na Praze 6. Známý mi doporučil p. Žemličku z realitní kanceláře KOVA. Probrali jsme spolu strategii prodeje a inzerce. Díky tomu se dům prodal v neuvěřitelně krátké době.
  Koupě bytu 2+kk na investici - Smíchov
  Peníze získané dědictvím jsme s manželkou chtěli investovat do koupi bytu. Díky panu Žemličkovi z Kova Reality se to podařilo již po měsíci.
  Koupě bytu 2+kk, Praha 5
  Prodej činžovního domu Praha 5
  Činžovní dům - Praha 5, Lidická
  Spolu s bratrem a sestrou jsme se rozhodli rozprodat byty v činžovním domě na Smíchově. Díky vynikající znalosti cen realitního trhu se to p. Žemličkovi podařilo během pouhého půl roku.
  Koupě rodinného domu v Praze Krči

  Nutně jsme se potřebovali přestěhovat do většího. Na internetu nás zaujala nabídka domu 6+1 v Krči. Díky p. Žemličkovi, který nám pomohl i se zajištěním hypotečního úvěru, jsme se mohli v krátké době přestěhovat do nového.

  Byt 3+1, Praha Řepy
  Koupě bytu 3+1 v Řepích

  Když manželka otěhotněla, rychle jsme hledali větší byt. Zaujala nás nabídka, kterou inzeroval makléř p. Žemlička. Díky němu proběhlo rychlé podepsání smluv a během krátké doby jsme se mohli přestěhovat do nového 3+1.

  Koupě bytu 2+kk ve Stodůlkách

  Chtěla jsem se přestěhovat do vlastního bytu. Rodiče mi doporučili p. Žemličku, který jim pomáhal s prodejem jejich bytu. Po upřesnění mých požadavků mi p. Žemlička našel krásný slunný byt 2+kk ve Stodůlkách.

  Byt 2+kk, Praha 5, Stodůlky
  prodej bytu 2+kk, Stodůlky
  Prodej bytu 2+kk ve Stodůlkách

  Rodinné důvody mne donutily hledat si nové bydlení. Spolupracoval jsem se spoustou realitních kanceláří a jejich makléřů, vždy se ale našlo něco, co mne od koupě jimi nabízeného bytu odradilo, nezřídka to byly i nepřesné a zavádějící informace. Situace se ale změnila po shlédnutí videa útulného a skvěle vybaveného bytu, které prezentovala na internetu  realitní kancelář „KOVA“. Byt jsem si tedy prohlédl téměř dokonale a to ještě dříve než jsem do něj fyzicky vstoupil.

  Novinky z naší nabídky