/ O nás / Ondřej Velemínský /

Ondřej Velemínský

Ondřej má v realitách více než 10letou praxi a specializuje se na prodej a dražby majetku v rámci insolvenčních řízení a na poradenství při prodeji bytů a domů, které jsou zatížené úvěrem nebo exekucí v Praze a Středočeském kraji. Nejlépe se vyzná na Praze 5, Praze 4 a 9 a Středočeském kraji. Chcete poradit s investováním do nemovitostí? Lepšího konzultanta budete těžko hledat.
Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer pobočky Smíchov
Jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Vzdělání

  Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

  Certifikáty

  Publikační činnost

  Prodej domu Praha 4, Chodov
  Prodej domu 2x3+1 na Chodově v Praze 4

  Prodej tohoto domu jsem zajišťoval pro klienta, který spolupracoval s naší kanceláří při prodeji svého bytu a současně koupi bytu z naší nabídky developerských projektů. Dům by v dobré a udržovaném stavu a kupujícím jsme pomáhali vyřídit úvěr.

  Prodej bytu 2+kk s garáží a zahradou v Líšnici

  Tento byt se nachází v 1. patře novostavby z roku 2003, kde je pouze 5 bytů, které společně s vedlejším domem užívají okrasnou zahradu s bazénem. Při prodeji jsem zajišťoval kompletní servis.

  Prodej bytu Líšnice
  Prodej bytů Praha 5
  Holečkova, Praha 5, prodej bytového domu po jednotkách

  V atraktivní části Praha 5, Hřebenky se nachází udržovaný činžovní dům z konce 19. století. Naše realitní kancelář připravila k prodeji v šesti nadzemních podlažích celkem 19 bytových jednotek, obchod se vstupem z ulice a dvě samostatné garáže. Byty jsou dispozičně řešené jako 1+kk až 3+1 s výměrami od 35 do 83 m2, přičemž k bytům v nejvyšším patře patří veliké terasy s nádherným výhledem. Při realizaci této zakázky jsem kromě prodeje zajišťoval rozdělení domu na jednotky a založení SVJ.

  Prodej RD 5+1/T s okrasnou zahradou ve Velké Dobré

  Prodával jsem novostavbu rodinného domu 5+1, 246 m2 s terasou s výhledem, letní kuchyní, garáží. Dům byl v perfektním stavu bez dalších investic a svým obyvatelům poskytuje díky čtyřem rozměrným ložnicím a dvěma koupelnám dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. K domu patřila okrasná zahrada na pozemku o výměře necelých 1400 m2. Při prodeji jsem zajišťoval kompletní servis.

  Prodej RD Velká Dobrá
  Prodej bytů v developerském projektu na Barrandově
  Prodej bytů v projektu Panorama Devonská

  Panorama Devonská, bytový projekt na Barrandově, při jehož výstavbě byly použity nejmodernější technologie, dodávající bytům luxusní charakter. Dům je jedinečný svým architektonickým řešením – stavba vyčnívá nad Prahou, a nabízí tak majitelům bytů panoramatický výhled na město. Byli jsme exkluzivním prodejcem toho projektu; zajišťovali jsme prezentaci a prodej všech bytů i nebytových prostor.

  Prodej exkluzivní vily v diplomatické čtvrti

  Tato vila se nachází v diplomatické čtvrti Praha 6, Bubeneč. Prodávajícím byl náš dlouholetý klient a v průběhu realizace prodeje nemovitosti jsem zajišťoval  kompletní servis.

  Prodej vily v Praze 6
  Prodej RD Praha 5, Zbraslav
  Prodej jedinečné vily na Zbraslavi

  Jednalo se prodej jedinečné vily z roku 1891 na rozlehlém pozemku 2 800 m2. Vila byla v původním stavu bez větších stavebních úprav se zachovalými původními prvky. Při prodeji jsem zajišťoval kompletní servis.

  Prodej secesní vily na Zbraslavi

  Vila se nachází ve vilové čtvrti na Zbraslavi v klidné ulici, obklopena dalšími vilami a rozsáhlými zahradami. Citlivá údržba uchovala ráz a půvab secesní architektury. Interiér vytváří intimní atmosféru a poskytuje nerušené bydlení. Vila byla rozdělena na několik částí a může být využívána nejen k bydlení, ale i k podnikání. Při prodeji jsem zajišťoval kompletní servis.

  Prodej atraktivního RD Praha 5, Zbraslav