Pozemek pro výstavbu RD

Beroun, Skuhrov,
Info v RK

Veliký rovinatý pozemek v blízkosti Brdských lesů a kopců, za super nízkou cenu na metr čtvereční plochy. Pozemek je územním plánem určený k výstavbě RD o podlažnosti 2NP + podkroví a zastavěnosti do 30 % plochy parcely vč. pomocných objektů. Což je při ploše parcely bohatě dost pro veliký rodinný dům vč. garáže, altánu s grilem a třeba bazénu.

Vzhledem k jihozápadní orientaci parcely v tomto směru od komunikace, jde o zcela ideální polohu. Pěšky dostupné "centrum" obce kde je vše důležité - potraviny, hospoda, stanice MHD, kaple a úřad. Napojení pozemku na sítě je zbudované pro elektro a kanalizaci. Zásobování vodou bude z vrtané studny. Příjezdová komunikace bude asfaltová během r. 2020. Vše lze ověřit na MÚ Skuhrov.

Místo je příjemně klidné, vodní plocha za pozemkem přirozeně odděluje navazující krajinu, která je dle územního plánu mimo zastavitelné území. Tzn. Nebude zde žádná další výstavba, která by vám pokazila výhledy nebo by znamenala rostoucí dopravní zátěž v regionu. Bližší informace Vám rád poskytnu osobně, email, na telefonu.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKP011546
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace7. 7. 2020
Parametry
Parametry
Nemovitost
Využití z hlediska ÚPObytná
Forma vlastnictvíOsobní
Dopravní dostupnostMHD, Příměstská doprava, Auto, Vlak
KomunikaceZ veřejné komunikace
Plochy
Plocha parcely 1 200 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina na pozemku230/400 V
VodaVlastní studna
KanalizaceMěstská
PlynNení
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
Info v RK

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.