Prodej velikého RD, pět ložnic, dvojgaráž, zahrada 1000 metrů

Praha-východ, Odolena Voda, Dolínek , ul. Višňová
15 500 000 Kč

Tento veliký rodinný dům nabízí mnohé pro každého zájemce o formu bydlení ve svém. Dvoupodlažní stavba je zasazena do rovinaté parcely na klidném místě Odolene Vody, rezidenční části Dolínek, ve slepé ulici bez provozu. Dům i zahrada jsou jižní orientace, slunce se otáčí okolo domu přes celý den a krásně jej zásobuje světlem a teplem. V domě najdeme pět ložnic na druhém podlaží, kde u hlavní ložnice je vlastní šatna. Dále je zde herní koutek a veliká koupelna se sprchou, vanou a toaletou. To je část domu kde jeho obyvatelé tráví hlavně své volné chvíle, když nejsou pospolu ve spodní části domu prvního podlaží, kde je vše ostatní velkoryse uspořádané do celku opravdu obrovského obývacího pokoje s jídelním koutem a velkou kuchyní. Kde navíc najdeme dva průchody francouzskými okny na terasu před domem do jižní zahrady. V této spodní části domu je samozřejmě hlavní vstup, malé zádveří navazující na halu, kde je schodiště do druhého podlaží a prostupy do dalších místností přízemí, jakými jsou kromě uvedeného též koupelna se sprchou a wc, pokoj pro hosty/pracovna, technická místnost domu spojená s garáží a vchodem domu a zázemím kuchyně, též zde je prádelna a spíž. Je to opravdu veliký dům a jeho součástí je také veliká garáž s přístupem jak z domu, tak ze zadní části zahrady. Dvě auta zaparkujete bez problému.
Na parcele, je krásně vzrostlá a udržovaná zahrada. Na ní je přístup z domu i kolem něho z veliké terasy, která spojuje zahradu a dům. Protože je pozemek veliký, podařilo se na něm vytvořit zákoutí a místečka k pohledání. Je zde ohniště s posezením v zákrytu konce zahrady, nebo veliký zahradní domek, kde je spousty místa pro vybavení na zahradu, jaké zde díky její ploše snadno užijete. V další části zahrady před domem stojí veliký bazén s moderní filtrací a ohřevem vody tepelným výměníkem. V přední části zahrady a okolo domu jsou vzrostlé keře a cestičky. Před domem a garáží pak zpevněná parkovací plocha pro auto, když nechcete zajíždět do garáže. Vrátíme se na terasu, kterou lemuje krásná skalka a na ní je v zákrytu domu posezení v pohodlných sedačkách nebo zde je grilovací zázemí pro barbecue s rodinou a přáteli. Pokud nechcete zrovna do bazénu, na terase je ještě veliké jacuzzi.
Dům je napojený na všechny inženýrské sítě, pojme opravdu velikou rodinu i případné návštěvy přátel. Je to přesně to, co od domu očekáváte, pokud chcete bydlet plnohodnotně, nedaleko Prahy s blízkým dojezdem do města díky napojení na dálnici D8. Pokud vás nabídka uvedeného zaujala, rádi vám tento skvost předvedeme na prohlídce. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011804
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace11. 12. 2023
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 6+1 , 250 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
ParkováníGaráž
Počet parkovacích míst2
PENB třídaD - Méně úsporná
Plochy
Užitná plocha 250 m2
Obytná plocha 220 m2
Zastavěná plocha 140 m2
Plocha parcely 1 200 m2
Terasa 50 m2
Zahrada 1 000 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynZaveden
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
15 500 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.