Chalupa k bydlení - původní hospodářská usedlost

Plzeň-jih, Mladý Smolivec, Starý Smolivec
3 000 000 Kč

Tato nabídka je zajímavá svojí komplexností. Prodáváme soubor několika objektů, staveb, včetně původní usedlosti - rodinného domu s hospodářským zázemím v obci Mladý Smolivec, okres Plzeň - jih. Obec je klidná, se základní vybaveností a místo je vhodné jak pro rekreaci, tak setrvalé bydlení, s prostorami pro podnikání nebo hobby.
Celek se nachází v centrální části obce Starý Smolivec, která je na samé hranici CHKO Brdy. Rozloha pozemku po jehož severní straně jsou objekty vystavěné čítá příjemných 830 metrů plochy. Ostatní strany parcely sousedí se sousedy nebo plotem k přilehlé komunikaci. Máme zde usedlost s bydlením, původní maštali dnes sloužící jako úložné prostory s dílnou, velikou stodolu, zděnou garáž a otevřenou kolnu k ní navazující.
Stávající obytná část v přízemí domu, čítá plnohodnotné 3+kk, plochy 100 m2, s koupelnou, WC , komorou a verandou, má navíc k dispozici celý půdní prostor nad tímto podlažím, který je přístupný funkčním schodištěm z haly. Snadno lze dobudovat další obdobně veliké podlaží domu, nebo jen další dva/tři pokoje vč. zázemí.
Maštale, dnes jako sklad a dílna je průchozí nejen do zahrady, ale také do stodoly a sklepa domu. Může být upravena jako technické zázemí modernizovaného bydlení. Otevřená vzdušná stodola by se dala uzpůsobit jako cokoliv pro potřeby Vašeho podnikání, sklad, nebo nerušící výroba v obci nebo také pro váš koníček a zálibu v čemkoliv, co vyžaduje dostatek místa a prostoru. Potenciál využití garáže asi netřeba popisovat. Parkování se vždy hodí pokud je k dispozici. Přístavba otevřené kolny je ideální k uskladnění palivového dřeva nebo zahradní techniky a nábytku.
Západní hranice zahrady je odstíněna sousedovo výstavbou a jižní pak lemuje oplocení se vzrostlými tújemi. Zahrada je centralizovaná, dobře přístupná a poskytuje soukromí od okolního dění.
Připojeno je do elektrické sítě, na obecní vodovod a navíc máme vlastní studnu. Kanalizace je řešena jímkou. Plynofikace obce není. Místo je dobře dostupné z Příbrami, Rokycan nebo Plzně.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011786
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace2. 7. 2022
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 3+1 , 200 m2
Konstrukce domuSmíšená
Stav nemovitostiDobrý
ParkováníGaráž
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 200 m2
Obytná plocha 100 m2
Zastavěná plocha 300 m2
Plocha parcely 700 m2
Sklep 10 m2
Zahrada 500 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
3 000 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.