Zděná chata k celoročnímu bydlení

Kolín, Doubravčice , ul. U Lázného potoka
3 490 000 Kč

Prodej zděné chaty k celoročnímu bydlení.

Vaše budoucí láska je právě tady, pouhých 11 kilometrů od okraje Prahy, mezi Říčany a Českým Brodem. Chata je velmi snadno dostupná jak autem, tak příměstskou dopravou. Je veliká a stojí na vlastním pozemku s krásnou zahradou okolo. Určitě zaujme každého, kdo nechce trávit hodiny jízdy při víkendovém výletu za odpočinkem. Nebo díky možnosti celoročně dům obývat, naopak občas odskočit do Prahy a zpět, jen tak na otočku. Přitom lze zaručit, že díky poloze v obci a umístění do terénu, máte plně privátní stavbu, odcloněnou od všech okolních vlivů i sousedů. Takové místo dnes snadno nenajdete!

Lokalita je skutečně dobře dostupná. Z centra Prahy se na chatu dostanete za hodinu v té největší dopravní špičce. Další varianty jsou příměstská doprava autobusem nebo kombinací vlaku a autobusu. Z Masarykova nádraží vlakem přes Český Brod, opět jste do hodiny na chatičce. Zastávka autobusu je pouhých 300 metrů od branky.

Popis stavby a využití
Zastavěná plocha domečku lehce přesahuje 100 m2 a jde o stavbu cihlovou s dřevěným podkrovím a jedním podlažím částečně zaklesnutým do okolního terénu. Hlavní obytnou část tvoří dvě místnosti přístupné vchodem z terasy. Jde o obytnou místnost a obytnou kuchyni s jídelnou. Je zde i koupelna s vanou a toaleta se sprchovým koutem. V patře je po schodišti přístupná spací část, kde jsou dvě místnosti sloužící jako ložnice. Níže v domě je pod úrovní terasy ještě jedna obytná místnost, nyní jako pracovna/ložnice. Dále pak technická místnost s instalací TZB a skladem, která je přístupná i vnějším extra vchodem ze zahrady. Na pozemku se dále nachází plocha vymezená pro parkování osobního automobilu, která může být zastřešena jako kryté parkování, dřevník a veliký skleník.

Stavebně technický stav a napojení na sítě
Stavba chaty je datována okolo roku 1990, průběhem času byla postupně rozšiřována a modernizována, až do finální podoby s kolaudací roku 2013. Dnešní stav prakticky umožňuje celoroční bydlení, protože dům je napojen na obecní kanalizaci, obecní vodovod (+ vlastní studnu), vytápěn je elektrickými kamny a z doby dřívější má tři samostatná krbová místa. Navíc je v koupelně a obytné místnosti s kuchyní instalace podlahového vytápění. Máme zajištěné stálé připojení na internet. Příjezdová komunikace je obecní a Vaše návštěvy zaparkují pohodlně na parkovišti kousek pod domem.

Okolní zahrada je dostatečně veliká pro oblíbené volnočasové aktivity zahrádkáře, jak již byl zmíněný skleník, ale také úprava horní části zahrady nad chatou, kde jsou záhony a ovocné keře. Veliká terasa před vstupem je jižní orientace a je osluněna celodenně. Ostatně, určitě se o výše uvedených výhodách osobně přesvědčíte během návštěvy při prohlídce. Cena chaty bez mála odpovídá ceně, za jakou si v okolí nepořídíte ani pozemek pro výstavbu RD! Zde není o čem přemýšlet.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011608
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace16. 11. 2020
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 3+kk , 100 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední elektrické
ParkováníVenkovní vyhrazené
Počet parkovacích míst1
Dopravní dostupnostMHD, Příměstská doprava, Auto
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 100 m2
Obytná plocha 100 m2
Zastavěná plocha 110 m2
Plocha parcely 800 m2
Terasa 30 m2
Sklep 10 m2
Zahrada 700 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynNení
Připojení na internetWi-Fi
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
3 490 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.