Prodej RD

Praha-západ, Chrášťany , ul. Plzeňská
7 600 000 Kč

Prodej rodinného stříbra, které po celou dobu patří do jedné rodiny a je o něj řádně pečováno po dvě generace. Dům ze šedesátých let minulého století prošel v letech 2004 až 2016 kompletní rekonstrukcí a dostavbou, zakončenou novou kolaudací. S trochou nadsázky můžeme hovořit o novostavbě stylového příměstského domu vhodného pro rodinu, která úplně nechce opustit město a hledá soukromí v domě s větší zahradou, než jakou nabízejí dnešní developeři. Celek, dům se zahradou a přístavky parkování a zděné kolny s dílnou, je zasazený do stabilizovaného území obce s původní okolní zástavbou.

Dům je celý podsklepený a má půdní prostory. Na dvou obytných podlažích nalezneme čtyři pokoje, dvě koupelny, toalety, kuchyni s jídelnou a velikou střešní terasu. Kromě obytných a citovaných prostor má dům šatny, komory, spíž a v sousední stavbě další dvě místnosti užitných dle uvážení. Součástí prodeje je samozřejmě veliká zahrada, kde naleznete oázu klidu mezi vzrostlými stromy a keři. Dva osobní vozy pohodlně zaparkujete za bránou na pozemku pod robustní pergolou. Stavba je napojena na všechny myslitelné sítě - vodovodní řad, plyn, elektro, kanalizace, datové sítě.

Dostupnost do Prahy je díky okruhu a D5 špičková. Perfektní obslužnost MHD. Přímo v místě je veškerá základní občanská vybavenost, školka, škola.

PENB uvádíme třídu G, po doplnění bude upřesněno. Kompletní fotodokumentace, stavební plány a povolení, ekonomiku domu, vše máme k dispozici. Dům má velmi nízké náklady na provoz a bydlení.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011412
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace21. 11. 2018
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 4+1 , 220 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiNovostavba
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední plynové
ParkováníKryté stání
Počet parkovacích míst2
Infrastruktura v okolíŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Dopravní dostupnostMHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, Vlak
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 220 m2
Obytná plocha 150 m2
Zastavěná plocha 150 m2
Plocha parcely 650 m2
Terasa 25 m2
Sklep 25 m2
Zahrada 500 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynZaveden
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
7 600 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.