Prodej rodinného sídla u vinice na Mělníku

Mělník , ul. Bořivoje
Info v RK

Nabízíme dům, který splní všechna očekávání každému, kdo požaduje více než jen stavbu na pozemku. Dům je šikovně zasazen do mírného svahu parcely, která je nad úrovní zbylého reliéfu krajiny a má perfektní výhledy do okolí. Navíc, jde o poslední parcelu v ulici a dále se rozprostírají jenom vinice bez možnosti další výstavby. Pozemek na dnešní poměry větší, překračuje tisíc metrů a vejde se nejen dům, také dvě garáže, bazén a pergola s grilem na terase u domu. Přesto vše zůstává místo pro trávníky, květiny, skalku, keře a vzrostlé stromy. Centrálně zasazený rodinný dům, je minimalistická třípodlažní budova. Dvě nadzemní a jedno částečně podzemní podlaží umožní pohodlné bydlení veliké rodině, nebo spojení bydlení a podnikání. Záleží na potřebách kupujícího. Každé podlaží může sloužit jako samostatný byt 90 m2 o dispozici 4+1 s balkónem. Podsklepení domu skýtá další místnosti. Prádelnu se sušárnou, kotelnu, dílnu, sklípky a sklad přístupný přímo ze zahrady. Před domem, na jižní straně je osluněný bazén. Za domem v terénu pod vinicí pak terasa s pergolou a zahradním domkem, kde najdeme gril a udírnu. Níže na pozemku, pod domem, je vjezd z ulice a dvě garáže. Jedna částečně podsklepená a pojmou celkem dva osobní vozy. Všechny objekty jsou průběžně udržované a nemají vady. Stačí je pouze omladit a získat úžasné místo na okraji Mělníka, odkud dosáhnete centrum Prahy za půl hodiny. Máme k dispozici kompletní stavební dokumentaci. V současnosti uvádíme PENB třídy G. Údaj bude aktualizován. Detailní informace Vám poskytnu po telefonu nebo emailu. Nabídka stojí za návštěvu. Uvedená cena zahrnuje také daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% z kupní ceny.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011181
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace8. 2. 2018
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 8+2 , 350 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední plynové
ParkováníGaráž
Počet parkovacích míst3
Infrastruktura v okolíŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Dopravní dostupnostMHD, Auto, Dálnice, Vlak
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 350 m2
Obytná plocha 180 m2
Zastavěná plocha 150 m2
Plocha parcely 1 150 m2
Terasa 30 m2
Balkón 5 m2
Lodžie 5 m2
Sklep 90 m2
Zahrada 900 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynZaveden
Připojení na internetJiný
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Dokumenty ke stažení
Dokumenty ke stažení
Cena
Cena
Info v RK

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.