/ Nabídka nemovitostí / Byty /

Byty na prodej Praha 5

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Pohodlné bydlení na Praze 5

    Nabízíme prodej bytů po celé Praze 5, vybrat si můžete z různých cenových kategorií, dispozic a rozměrů. Městská část Praha 5 nezahrnuje jen Smíchov, ale také Motol, Radlice, Košíře, Hlubočepy (Barrandov a Zlíchov). Bydlení v Praze 5 je vyhledávané díky výhodné poloze nedaleko centra města, velkému množství pracovních příležitostí a vysoké občanské vybavenosti. Jsou tu školy, kliniky, nemocnice, nákupní centra a obchody, restaurace, divadla, kina a další místa, kam můžete vyrazit za kulturou.

    Najdete tu také přírodu a zeleň, navštívit můžete parky Klamovka a Cibulka, Prokopské a Dalejské údolí nebo zahradu Kinských. Praha 5 je snadno dostupná, nedaleko je Pražský okruh a Jižní spojka a k přepravě můžete využít také metro, tramvaje nebo Smíchovské nádraží. Ať už vás lákají klidné čtvrti nebo naopak rušný Anděl, u nás si určitě vyberete, prohlédněte si naši nabídku.

    Praha 5 - ideální místo k bydlení

    Praha 5 představuje velmi dobrou lokalitu pro bydlení. Díky různorodé zástavbě i členitému přírodnímu terénu si na své přijdou jak milovníci velkoměstského života, tak ti, kteří dávají přednost tichým a klidným oblastem s výrazným podílem zeleně. Velké množství nových bytů v Praza 5, stejně jako starších bytů zaručuje zájemcům o koupi či pronájem bytu dostatečně pestrou nabídku pro úspěšný výběr.