/

Byty na prodej Praha 5

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Pohodlné bydlení na Praze 5

  Nabízíme prodej bytů po celé Praze 5, vybrat si můžete z různých cenových kategorií, dispozic a rozměrů. Městská část Praha 5 nezahrnuje jen Smíchov, ale také Motol, Radlice, Košíře, Hlubočepy (Barrandov a Zlíchov). Bydlení v Praze 5 je vyhledávané díky výhodné poloze nedaleko centra města, velkému množství pracovních příležitostí a vysoké občanské vybavenosti. Jsou tu školy, kliniky, nemocnice, nákupní centra a obchody, restaurace, divadla, kina a další místa, kam můžete vyrazit za kulturou.

  Najdete tu také přírodu a zeleň, navštívit můžete parky Klamovka a Cibulka, Prokopské a Dalejské údolí nebo zahradu Kinských. Praha 5 je snadno dostupná, nedaleko je Pražský okruh a Jižní spojka a k přepravě můžete využít také metro, tramvaje nebo Smíchovské nádraží. Ať už vás lákají klidné čtvrti nebo naopak rušný Anděl, u nás si určitě vyberete, prohlédněte si naši nabídku.

  Praha 5 - ideální místo k bydlení

  Praha 5 představuje velmi dobrou lokalitu pro bydlení. Díky různorodé zástavbě i členitému přírodnímu terénu si na své přijdou jak milovníci velkoměstského života, tak ti, kteří dávají přednost tichým a klidným oblastem s výrazným podílem zeleně. Velké množství nových bytů v Praza 5, stejně jako starších bytů zaručuje zájemcům o koupi či pronájem bytu dostatečně pestrou nabídku pro úspěšný výběr.