/

Byty na prodej Praha

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek

Výhody bydlení v Praze: nic vám tu nebude chybět

Chcete se přestěhovat do Prahy a bydlet ve svém? Nebo tu už jste, ale nechcete dál platit vysoký nájem? Prohlédněte si naši nabídku prodeje bytů v Praze. Najdete v ní jak garsonky a malé byty, tak byty nové a luxusní, komfortně zařízené.

Vysoká občanská vybavenost a nejnižší nezaměstnanost

Výhodou bydlení v Praze je, že máte všechno na dosah. Veškerou lékařskou péči, školy, ale také restaurace, bary, sport, kulturu. A můžete si vybírat, protože denně se zde koná mnoho koncertů, divadelních představení, vernisáží a výstav. Také tu je nepřeberné množství pracovních příležitostí ve všech možných oborech a zpravidla za lepších podmínek než v ostatních částech České republiky. Práci tak snadno seženete a nemusíte za ní cestovat desítky kilometrů.

Zeleň na každém kroku

Praha je velkoměsto s vysokou občanskou vybaveností, ale nechybí tu ani zeleň. V každé čtvrti je několik parků i dětských hřišť. A když byste zatoužili po lese, stačí zajet na okraj třeba do Krčského, Kunraticko-Michelského lesa nebo do Hostivařského lesoparku. Nádherné je také Šárecké údolí. Do přírody můžete vyrazit na procházku i za aktivním odpočinkem, protože tu je velké množství cyklostezek, kde si zajezdíte na kole nebo na in-line bruslích.

Historické centrum, nebo okraj Prahy?

Důležitým rozhodnutím je lokalita. Je jen na vás, kde se budete cítit lépe. Jestli vám víc vyhovuje centrum města s krásnou architekturou, podívejte se na nabídku bytů v Praze 1, v Praze 2, v Praze 3. Toužíte spíš po klidu? Pak vybírejte z okrajových částí Prahy. Některé byly původně samostatnými vesnicemi nebo osadami a dodnes si zachovaly svůj venkovský ráz. Ale i odsud jste za chvilku v centru nebo v jakékoli jiné části města, ať už autem, metrem, tramvají nebo autobusem.

Ať už hledáte bydlení pro sebe nebo plánujete pořídit byt jako investici, rádi vám pomůžeme. Podívejte se, jaké byty aktuálně nabízíme, a kontaktujte nás, vezmeme vás na prohlídku a poradíme i s financováním.