/ Testovací+stránka / Testovací Najděte mi nemovitost /

Testovací Najděte mi nemovitost

Nevybrali jste si v naší nabídce nemovitostí nebo nemáte čas pátrat po nemovitosti sami? Nevadí, máme pro vás dvě možnosti, jak vysněný byt či dům přece jenom najít.
Prodej RD

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem. Aliquam erat volutpat. Donec placerat nisl magna, et faucibus arcu condimentum sed.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem.

Michal Pokorný

Nechte si posílat nabídky bydlení na e-mail

Jednoduchá, přesto efektivní forma, jak objevit vysněnou nemovitost. Stačí, když do našeho dotazníku vyplníte své požadavky na byt, dům nebo jinou nemovitost a my vám budeme na e-mail zasílat odpovídající nabídky.

Nemovitost budeme aktivně hledat za vás

Nechcete jen čekat, zdali se v nabídce objeví ta „vaše“ nemovitost. Anebo třeba máte specifické požadavky, které zkrátka vyžadují intenzivní osobní péči. Právě pro vás je tato služba.

Nejprve se sejdeme

 Probereme v jaké lokalitě a v jakém typu nemovitosti byste rádi bydleli i kolik plánujete investovat. Od nás se dozvíte, co konkrétně vám můžeme nabídnout. Je to zajímavé? Výborně, můžeme pokračovat.

Půjdeme s vámi na prohlídky

 Vyhledáme nemovitosti, které budou odpovídat vašim kritériím. Pokud budete chtít, budeme s vámi chodit na prohlídky vybraných nemovitostí. Mít sebou odborníka se určitě hodí.

Vytipujeme rizika vybrané nemovitosti

Máte favorita? Pak je důležité ho pořádně prověřit. Zhodnotíme technický i právní stav. Nemá nemovitost věcné břemeno? Nebo skrytou technickou vadu? Existuje i mnoho dalších rizik, které laika často nenapadnou.

Dojednáme optimální cenu

Odhad tržní ceny je při koupi nemovitosti klíčový. Na základě zkušeností poznáme, jestli cena není nadhodnocená a pokusíme se vyjednat výhodnější.

Smlouvy, převody, úschova kupní ceny

Pokud to bude potřeba, zajistíme i všechny právní náležitosti – přípravu rezervační i samotné kupní smlouvy, úschovu peněz během převodu na katastru nemovitostí.

Pomůžeme vám s financováním

Potřebujete si na nemovitost půjčit? Spolupracujeme s předními českými bankami, takže vám můžeme vyjednat výhodnou hypotéku. Všechno zařídíte na jednom místě
– v naší kanceláři.

Nebo se spojte s naší kanceláří