Rodinné důvody mne donutily hledat si nové bydlení. Vzhledem k aktuální situaci a astronomickému nárůstu cen bytů v Praze, jsem byt, který by byl nejen úměrný mým ekonomickým možnostem, ale byl také dostatečně velký a vybavený a v místě, které by se mi líbilo, marně hledal téměř celý rok.

Spolupracoval jsem se spoustou realitních kanceláří a jejich makléřů, vždy se ale našlo něco, co mne od koupě jimi nabízeného bytu odradilo, nezřídka to byly i nepřesné a zavádějící informace.

Situace se ale změnila po shlédnutí videa útulného a skvěle vybaveného bytu, které prezentovala na internetu  realitní kancelář „KOVA“.

Video bylo skvěle natočené, podmalované příjemnou hudbou, byt jsem si tedy prohlédl téměř dokonale a to ještě dříve než jsem do něj fyzicky vstoupil.

Sjednal jsem si schůzku s tvůrcem videa a makléřem panem Žemličkou, jeho neformální a osobitý přístup mne příjemně překvapil, pan Žemlička dokázal zodpovědět každou moji otázku a jeho přístup byl velmi seriózní a profesionální. Ocenil jsem, že téma našeho hovoru bylo variabilní a dokázali jsme si povídat nejen o koupi bytu. Po mé první a relativně krátké prohlídce jsem věděl vše, co jsem potřeboval, a pro koupi bytu jsem se rozhodl ihned.

Pan Žemlička, mne nezkušeného, dokázal bezpečně a naprosto bez problému provést všemi peripetiemi náročných jednání na všech úrovních a koupě bytu byla na začátku tohoto roku uzavřena.

Chtěl bych tímto poděkovat panu Žemličkovi jak za jeho bezprecedentně pozitivní přístup, ale i za to, že práci realitních kanceláří a jejich makléřů dokážu díky němu vnímat jako velmi přínosnou službu.

Realitního makléře pana Žemličku doporučuji s čistým svědomím naprosto každému a pokud budu mít další příležitost, rád s ním budu i nadále spolupracovat.

Miroslav F., Stodůlky