Díky dědictví jsme s manželkou získali nějaké peníze, které jsme se rozhodli investovat do koupě bytu v Praze, který jsme chtěli dále pronajímat. Naši poptávku jsme poslali do několika realitních kanceláří. Asi po měsíci nám volal p. Žemlička z realitní kanceláře Kova na Praze 5 a nabídl nám byt 2+kk na Smíchově nedaleko Anděla.

Byt se nám líbil, takže jsme s koupí souhlasili. Ukázalo se však, že majitelem je pán z Británie, který se obchodu osobně nehodlá zúčastnit. Z toho jsme měli trochu obavy. I přesto p. Žemlička dovedl celou transakci ke zdárnému konci.

Během vyřizování celého obchodu se ukázalo, že k bytu by měl náležet sklep, který však byl vyplaven při povodních v roce 2002 a o náhradní sklep se původní majitel nepřihlásil. P. Žemlička se tedy spojil s SVJ a vyjednal s nimi náhradní sklep, který bude patřit k námi kupované bytové jednotce.

Jelikož jsme byli s celým průběhem koupě maximálně spokojeni, požádali jsme p. Žemličku i o sehnání nájemníků do tohoto bytu. Díky němu tento byt úspěšně pronajímáme, a pokud bychom opět něco potřebovali, víme, na koho se obrátit. Velký dík.

Pavel a Ludmila Š, Kladno

Ondřej Žemlička

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.