/

Pozemky na prodej Praha

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Stavební pozemky na prodej v Praze 

    Plánujete, že si postavíte svůj nový dům a hledáte vhodný pozemek na prodej v Praze? Nebo chcete koupit stavební parcelu jako investici? V obou případech jste tu správně. Prohlédněte si naši nabídku, najdete v ní různě velké zasíťované pozemky, na kterých si můžete vybudovat nový domov nebo třeba víkendovou chatu. Některé z nich už mají dokonce vyřízené stavební povolení i projekt. K dispozici jsou také pozemky vhodné k podnikání nebo výstavbě komerčních objektů a průmyslových hal. 

    Stavební pozemky nabízíme v různých částech Prahy a v jejím okolí. Někomu vyhovuje rychlá dostupnost centra, rodiny s dětmi zase vyhledávají bydlení na okraji města blízko přírody. Velmi oblíbené jsou zejména lokality s výhledem na Prahu. Také u nás můžete výhodně pořídit pozemky v dražbě. Vyberte si z naší nabídky a když se vám nějaká stavební parcela zalíbí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací.