/ Poradenství /

Poradenství

Dobrá rada nad zlato. To platilo a stále platí. Abyste pro ni nemuseli daleko anebo ji dokázali uplatnit v praxi, nabízíme komplexní poradenství včetně souvisejících služeb.

Naše finanční, daňové a právní poradenství vám pomůže při 

  • prodeji nemovitosti, 
  • nákupu nemovitosti, 
  • pronájmu nemovitosti, 
  • a také v mnoha problematických situacích, které jsou sbydlením a realitami spojeny.

Radíme a pomáháme například v těchto problematických situacích

  • Spoluvlastnické podíly 

  
Nejčastějším problémem našich klientů bývají spoluvlastnické podíly. Mnozí z nich nemají tušení, co pojem ideálního spoluvlastnictví znamená a jaká práva a povinnosti pro spoluvlastníka ze zákona vyplývají. Radíme, jak postupovat při prodeji spoluvlastnických podílů nebo jak efektivně řešit neshody se svým spoluvlastníkem, či spoluvlastníky. 

 

  • Zadlužení – zástava – exekuce nemovitosti 
     
    Dalšími problémy, se kterými se během naší praxe často setkáváme, jsou zadlužené nemovitosti, zástavy a exekuce na nemovitostech. V těchto případech je rozhodujícím faktorem rychlost řešení. 

 

Jedním z řešení může být refinancování nemovitosti, kdy je klientovi nabídnuta jiná forma financování dle aktuálního stavu věci. Pro někoho může být „vysvobozením“ také výkup nemovitosti. V situacích, kdy je na nemovitost uvalena jedna či více exekucí, nemusí být situace tak bezradná, jak se může zdát. Důležité je vyjednat postup vyplacení exekucí s exekutorským úřadem a spolu s výběrem nejvhodnějšího způsobu prodeje je možné nemovitost zobchodovat s minimální ztrátou. 

Poradenství a servis od A do Z

Ve všech těchto a mnoha dalších případech zajišťujeme právní poradenství a služby, zastoupení při soudních sporech, vyhotovení veškerých smluv, finanční úschovy a v neposlední řadě ověření vlastnictví on-line.