/ O nás / Volná místa /

Volná místa

Šikovné a pracovité lidi, kteří by se k nám chtěli připojit, hledáme pořád. Kvalitní tým spolupracovníků je pro nás základ. Pečlivě ho budujeme, dlouhodobě investujeme do vzdělávání i osobního rozvoje našich kolegů. A lidem je u nás dobře. I proto máme jeden z nejstabilnějších realitních týmů v Praze.

Aktuálně nabízíme tyto pozice.
Ale rádi vyzkoušíme i jinou smysluplnou spolupráci,
stačí se nám jen ozvat.

Realitní poradce – makléř

Realitní poradce

Realitní poradce

Zprostředkovává prodeje a pronájmy nemovitostí. Buduje si síť kontaktů, vyhledává zakázky, potkává se s lidmi a hodně s nimi komunikuje. Inzeruje nemovitosti na realitních serverech, organizuje prohlídky, uzavírá smlouvy, zařizuje podklady k převodu nemovitostí a také radí s financováním nemovitosti.

Tipař nemovitostí

Tipař nemovitostí

Tipař nemovitostí

Tipaři jsou nejčastěji lidé, kteří mají mnoho kontaktů. Dokážou tak najít zájemce o koupi nebo pronájem nemovitosti i ty, kdo naopak kupce hledají. Pozice je vhodná pro všechny, kdo si chtějí přivydělat - studenty, maminky na mateřské nebo důchodce.

Hypoteční specialista

Hypoteční specialista

Hypoteční specialista

Hypoteční specialista spolupracuje s makléři a bankami a zprostředkovává zájemcům o bydlení vhodné hypotéční úvěry. Buduje si i vlastní síť kontaktů.