/ O nás / Pavel Studený /

Pavel Studený

Pavel se na realitním trhu pohybuje více jak 10 let. Klientům nabízí osobní přístup, kompletní servis, vstřícnost a kvalitně odvedenou práci, která Vám zaručuje maximální bezpečí a spokojenost při všech realizovaných realitních transakcích.
 Pavel Studený
Pavel Studený

Senior realitní poradce, jazyky: čeština

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Certifikáty

  Prodej bytu 2+kk, Zbraslav
  Prodej bytu 2+kk/B v novostavbě – Neumanova, Zbraslav

  Jedná se o byt v 1. etapě bytové zástavby projektu Zahradní čtvrť v horní části Zbraslavi. Byt má ideální rozložení s velkým oknem naproti kuchyňskému koutu, velká francouzská okna na balkon z obývacího pokoje a velkou vestavěnou skříň v ložnici. Pro klienty jsem zajišťoval inzerci a kompletní prodejní servis.

  Prodej bytu 4+kk/L v novostavbě, garážové stání – Faltýsova, Zbraslav

  Byt se nachází v atraktivní části bytové zástavby projektu Zahradní čtvrť v horní části Zbraslavi. Předností tohoto bytu je umístění a upořádání bytu, jako je prostorná chodba, komora v bytě, samostatná šatna a koupelna přístupná z ložnice. K bytu náleží garážové stání a sklep v suterénu domu. Při prodeji jsem zajišťoval inzerci a kompletní prodejní servis.

  Prodej bytu 4+kk na Zbraslavi
  Prodej RD v Petrově
  Prodej rodinného domu 4+1 na pozemku 1800 m2 – Petrov

  Tento dům je nejen výjimečný svou polohou v okrajové části obce Petrov – Chlomek, ale i provedenou přestavbou na loveckou chatu ze 70 let s otevřeným krbem a dřevěným kazetovým stropem v hlavní místnosti. Při prodeji jsem zajišťoval inzerci a kompletní prodejní servis.