/ O nás / Jan Kreil /

Jan Kreil

Jan podniká v realitách podnikám od roku 2009 a svým klientům může nabídnout své zkušenosti s obchodováním různých typů nemovitostí v lokalitě Praha, Praha – západ. Jeho mottem je nabídka špičkových realitních služeb pro klienta a kompletní realizace obchodů od první schůzky do předání nemovitosti. Dokonale zná cenovou mapu nemovitostí a dokáže Vám jasně a přehledně vysvětlit postup prodeje právě Vaší nemovitosti.
 Jan Kreil
Jan Kreil

Senior realitní poradce
Jazyky: čeština, němčina, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Vzdělání

  • Střední průmyslová škola strojní – Betlémské náměstí
  • Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta – obor TIV-TV

  Certifikáty

  Prodej bytu 3+1 na Zbraslavi
  Prodej bytu 3+1/B – Zbraslav, Praha 5

  Byt 3+1/B se nacházel v klidné části Zbraslavi v původní bytové zástavbě. Díky citlivě provedené rekonstrukci vznikla zajímavá dispozice bytu, která skýtala prostor pro světlé a vzdušné uspořádání. Při prodeji jsem zajišťoval kompletní servis a následně jsem pomohl majiteli s výběrem nového bydlení.

  Prodej stavebního pozemku v obci Říčany- Tehovec

  Prodával jsem stavební pozemek v obci Říčany – Tehovec, který se nacházel na okraji obce. Vzhledem k tomu, že majitelé pozemku nepodali na KÚ kolaudační rozhodnutí na chatu stojící na tomto pozemku, zajišťoval jsem mimo klasického prodeje také zakreslení stavby, geometrické zaměření stavby, revizi elektřiny, komunikaci se stavebním úřadem a zajištění žádosti o přidělení evidenčního čísla.

  Prodej stavebního pozemku v Tehovci
  Prodej činžovního domu Praha 5
  Prodej činžovního domu v ul. Plzeňská, Praha 5

  Prodej dvoupatrového činžovního domu v Plzeňské ulici. Jelikož dosavadním majitelem domu byla instituce zřizovaná Ministerstvem zemědělství, bylo nutné získat od tohoto ministerstva souhlas s prodejem. Při prodeji jsem zajišťoval prezentaci nemovitosti a kompletní servis spojený s prodejem.

  Novinky z naší nabídky