/ Nabídka nemovitostí / Komerční /

Parkování a garáže k pronájmu

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Pronájem garáže, parkoviště nebo stání

    Nemáte kde zaparkovat své auto? Hledáte parkovací místo nebo si chcete pronajmout rovnou prostornou garáž, kam můžete uskladnit také kola a další sezónní potřeby? Nabízíme jak venkovní, tak krytá a hlídaná stání ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Některé garáže vám díky své rozloze poslouží zároveň jako dílna nebo prostor pro domácí kutění.

    Pronájem garáží, parkovacích míst a stání zajišťujeme především v Praze, v Brně, ve středních Čechách, ale i v dalších městech po celé České republice. Občas se v naší nabídce vyskytují také garážové a parkovací domy vhodné pro firmy i celé parkovací areály pro kamiony, které ocení zejména autodopravci. Pokud si vyberete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás vezmeme na prohlídku a zodpovíme vaše dotazy.