/

Parkování a garáže k pronájmu

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Pronájem garáže, parkoviště nebo stání

    Nemáte kde zaparkovat své auto? Hledáte parkovací místo nebo si chcete pronajmout rovnou prostornou garáž, kam můžete uskladnit také kola a další sezónní potřeby? Nabízíme jak venkovní, tak krytá a hlídaná stání ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Některé garáže vám díky své rozloze poslouží zároveň jako dílna nebo prostor pro domácí kutění.

    Pronájem garáží, parkovacích míst a stání zajišťujeme především v Praze, v Brně, ve středních Čechách, ale i v dalších městech po celé České republice. Občas se v naší nabídce vyskytují také garážové a parkovací domy vhodné pro firmy i celé parkovací areály pro kamiony, které ocení zejména autodopravci. Pokud si vyberete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás vezmeme na prohlídku a zodpovíme vaše dotazy.