Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Beroun - pořiďte si dům v královském městě

  Mezi nejvyhledávanější místa, kde nabízíme rodinné domy a vily na prodej, je bezpochyby Beroun, malebné město na soutoku Berounky a Litavky. Beroun se nachází ve Středočeském kraji mezi Prahou a Plzní. Jeho velkou výhodou je, že od Prahy leží jen 30 km, můžete tam tedy denně dojíždět za prací. Po městě a po jeho okolí je možné cestovat městskou hromadnou dopravou. Také tu jsou dvě železniční stanice, ze kterých jsou nejvyužívanější tratě Praha-Plzeň-Cheb, dále směr Rakovník a Příbram. Beroun se může pochlubit vynikající občanskou vybaveností. Je tu několik mateřských, základních, středních a uměleckých škol, veškerá lékařská péče, nechybí poliklinika a nemocnice. 

  Sportovní a kulturní vyžití v Berouně

  Sportovní nadšenci se v Berouně rozhodně nudit nebudou. Je tu aquapark, venkovní koupaliště, skatepark, in-line dráha, školní a dopravní hřiště, zimní stadion, fitness, golfový areál a sportcentrum Eden, kde si můžete zahrát například tenis, hokejbal, nohejbal, beachvolejbal a beachtenis nebo dokonce vyzkoušet lukostřelbu s instruktorem. Ani o kulturu tu není nouze, máte možnost vyrazit do kina, je tu knihovna a galerie. Každý rok se zde pořádají hrnčířské trhy a mezinárodní hudební festival Talichův Beroun. 

  Kraj českých králů

  Beroun se nachází na pomezí chráněných krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko a obklopuje ho kopcovitá krajina. Je tu krásná příroda vhodná pro cyklistiku a pěší turistiku. Vede tudy cyklostezka Po stopách českých králů, která propojuje hrady a zámky Berounska. Další je například Tetínská, Karlštejnská nebo Nižborská trasa. Na Berounsku najdete ty nejznámější české hrady s Karlštejnem v čele. Pak jsou to ještě Křivoklát, Točník a Žebrák.  

  V Karlštejně můžete navštívit také Dům hodin, Muzeum betlémů a Muzeum voskových figurín. Za vidění určitě stojí keltské oppidum ve Stradonicích nebo pravěká sídliště u Lochovic. Líbilo by se vám bydlet v Berouně nebo jeho okolí? Prohlédněte si, jaké domy na prodej jsou právě k mání. Kromě Berouna jsou oblíbené také lokality Králův Dvůr, Loděnice, Vráž nebo Svatá.