/

Domy k pronájmu Praha

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Pronájem domu - komfortní bydlení v Praze 

  Rádi byste bydleli v domě, ale na pořízení vlastního nemáte dostatek prostředků? Podívejte se na naši nabídku pronájmu domů a vil v Praze. Pokud máte vyhlídku, že v budoucnu dosáhnete na hypotéku, je pro vás skvělým řešením pronájem domu s možností odkoupení  

  Pronájem domu v Praze se zahradou 

  Díky bydlení v domě si i v Praze můžete dopřát kousek své zeleně, kde můžete odpočívat nebo třeba něco vypěstovat. Vlastní zahrada je také skvělým bonusem oproti bydlení v bytě pro rodiny s dětmi. A když budete chtít vyrazit do přírody, rozhodně budete mít kam. Zmínit můžeme například Krčský, Kunraticko-Michelský nebo Hostivařský lesopark. V okolí Prahy je také mnoho cyklostezek.   

  Práce, sport a kultura na jednom místě 

  Pronájem domu v Praze vám poskytne řadu výhod. Nejen, že budete mít k dispozici zahradu, ale také veškerou občanskou vybavenost a mnoho pracovních příležitostí v různých oborech. A hlavně za výhodnějších podmínek a ještě ušetříte za dojíždění. A co ve volném čase? To záleží jen na vás, jestli vyrazíte na koncert, do divadla nebo třeba na sportovní utkání. Každý den se tu něco děje.   

  Pronájem domu v centru Prahy nebo okolí? 

  V Praze a jejím okolí je celá řada nemovitostí k pronájmu. Rozhodnutí, jestli centrum, nebo okrajová čtvrť, je jen na vás. Snadno se tu dostanete kamkoli jak autem, tak metrem, tramvají nebo autobusem. Jestli máte vlastní vůz, je pro vás ideální pronájem domu s garáží 

  Ať už hledáte dlouhodobý pronájem, nebo potřebujete vyřešit svou situaci pouze po přechodnou dobu, podívejte se na aktuální domy k pronájmu, které v Praze nabízíme. U některých z nich se počítá s následným odkupem. Pokud si vyberete, kontaktujte nás, rádi vám zajistíme prohlídku.