/

Domy k pronájmu Praha

Pronájem domu - komfortní bydlení v Praze 

Rádi byste bydleli v domě, ale na pořízení vlastního nemáte dostatek prostředků? Podívejte se na naši nabídku pronájmu domů a vil v Praze. Pokud máte vyhlídku, že v budoucnu dosáhnete na hypotéku, je pro vás skvělým řešením pronájem domu s možností odkoupení  

Pronájem domu v Praze se zahradou 

Díky bydlení v domě si i v Praze můžete dopřát kousek své zeleně, kde můžete odpočívat nebo třeba něco vypěstovat. Vlastní zahrada je také skvělým bonusem oproti bydlení v bytě pro rodiny s dětmi. A když budete chtít vyrazit do přírody, rozhodně budete mít kam. Zmínit můžeme například Krčský, Kunraticko-Michelský nebo Hostivařský lesopark. V okolí Prahy je také mnoho cyklostezek.   

Práce, sport a kultura na jednom místě 

Pronájem domu v Praze vám poskytne řadu výhod. Nejen, že budete mít k dispozici zahradu, ale také veškerou občanskou vybavenost a mnoho pracovních příležitostí v různých oborech. A hlavně za výhodnějších podmínek a ještě ušetříte za dojíždění. A co ve volném čase? To záleží jen na vás, jestli vyrazíte na koncert, do divadla nebo třeba na sportovní utkání. Každý den se tu něco děje.   

Pronájem domu v centru Prahy nebo okolí? 

V Praze a jejím okolí je celá řada nemovitostí k pronájmu. Rozhodnutí, jestli centrum, nebo okrajová čtvrť, je jen na vás. Snadno se tu dostanete kamkoli jak autem, tak metrem, tramvají nebo autobusem. Jestli máte vlastní vůz, je pro vás ideální pronájem domu s garáží 

Ať už hledáte dlouhodobý pronájem, nebo potřebujete vyřešit svou situaci pouze po přechodnou dobu, podívejte se na aktuální domy k pronájmu, které v Praze nabízíme. U některých z nich se počítá s následným odkupem. Pokud si vyberete, kontaktujte nás, rádi vám zajistíme prohlídku.