/ Nabídka nemovitostí / Domy /

Domy na prodej Jihomoravský kraj

Prodej domů na Jižní Moravě - v kraji slunce, vína a krásné přírody

Láká vás bydlení v Jihomoravském kraji? Pak máte na výběr ze sedmi různých okresů. Jsou to Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Blansko, Hodonín, Znojmo a Vyškov. Nabízíme různě velké rodinné domy a vily se zahradou ve městech, ale i na venkově. Oblíbené jsou zejména obce Šanov, Sokolnice, Bratčice nebo Korolupy s venkovskými staveními a statky. Největším městem je Brno, které je zároveň sídlem a významným dopravním uzlem. Nacházejí se zde moderní a zařízené domy, kde můžete najít svůj nový domov.

Mnoho možností pro turisty, cyklisty i vodáky

Převážná část Jihomoravského kraje se nachází na historickém území Moravy a jeho skvělou předností je, že má jedno z nejteplejších podnebí z celé České republiky. Milovníci vína si tu přijdou na své. 96 % vinic naší země se nachází právě zde. Vypravit se můžete na Pálavu, kde najdete nejen vyhlášené vinohrady, ale také krásnou přírodu. Je to skvělá oblast pro cykloturistiku. A kam ještě vyrazit na výlet? Třeba do Moravského krasu se soustavou jeskyň a vyhlášenou propastí Macocha nebo do Národního parku Podyjí. Vodáky budou zajímat spíš řeky. Ty nejvýznamnější jsou Morava, Dyje, Svratka a Svitava.

Tipy pro milovníky památek

Jestli rádi navštěvujete hrady a zámky, tak si tu také přijdete na své. Krásný je celý Lednicko-valtický areál, který byl zapsaný do seznamu UNESCO, dále Špilberk nebo Bítov. Turistických atrakcí je tu však mnohem víc. Můžeme zmínit například vilu Tugendhat a pro rodiny s dětmi doporučujeme Aqualand Moravia nebo ZOO Brno. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si dům na prodej podle svých představ.