/

Domy na prodej Jihomoravský kraj

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Užitná plocha (m2)
Plocha pozemku (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Prodej domů na Jižní Moravě - v kraji slunce, vína a krásné přírody

  Láká vás bydlení v Jihomoravském kraji? Pak máte na výběr ze sedmi různých okresů. Jsou to Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Blansko, Hodonín, Znojmo a Vyškov. Nabízíme různě velké rodinné domy a vily se zahradou ve městech, ale i na venkově. Oblíbené jsou zejména obce Šanov, Sokolnice, Bratčice nebo Korolupy s venkovskými staveními a statky. Největším městem je Brno, které je zároveň sídlem a významným dopravním uzlem. Nacházejí se zde moderní a zařízené domy, kde můžete najít svůj nový domov.

  Mnoho možností pro turisty, cyklisty i vodáky

  Převážná část Jihomoravského kraje se nachází na historickém území Moravy a jeho skvělou předností je, že má jedno z nejteplejších podnebí z celé České republiky. Milovníci vína si tu přijdou na své. 96 % vinic naší země se nachází právě zde. Vypravit se můžete na Pálavu, kde najdete nejen vyhlášené vinohrady, ale také krásnou přírodu. Je to skvělá oblast pro cykloturistiku. A kam ještě vyrazit na výlet? Třeba do Moravského krasu se soustavou jeskyň a vyhlášenou propastí Macocha nebo do Národního parku Podyjí. Vodáky budou zajímat spíš řeky. Ty nejvýznamnější jsou Morava, Dyje, Svratka a Svitava.

  Tipy pro milovníky památek

  Jestli rádi navštěvujete hrady a zámky, tak si tu také přijdete na své. Krásný je celý Lednicko-valtický areál, který byl zapsaný do seznamu UNESCO, dále Špilberk nebo Bítov. Turistických atrakcí je tu však mnohem víc. Můžeme zmínit například vilu Tugendhat a pro rodiny s dětmi doporučujeme Aqualand Moravia nebo ZOO Brno. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si dům na prodej podle svých představ.