Prodej devíti levných stavebních pozemků v Kralupech nad Vltavou, Minice

Mělník, Kralupy nad Vltavou, Minice , ul. Na Vršku
od 931 567 Kč

Prodej devíti levných zasíťovaných stavebních pozemků v lokalitě Kralupy nad Vltavou, Minice. Pozemky kompletně zasíťovány (plyn, voda, kanalizace, elektřina) a jsou určeny ke stavbě samostatných rodinných domů. Výměra pozemků je v rozmezí 742 až 789 m2 s ideálním obdélníkovým tvarem 36 x 22 m. Pozemky se prodávají včetně rozestavěné příjezdové komunikace, na kterou je vydáno stavební povolení a zbývá ji pouze dokončit. Vhodná investiční příležitost. Lokalita: Minice se rozkládají na jižním okraji Kralup nad Vltavou, tedy na opačném konci města než je průmyslová zóna. Noví majitelé pozemků tak mají jedinečnou příležitost být v bezprostředním kontaktu s přírodou (les mají doslova na dosah ruky), zástavbou venkovského typu a současně bydlet nedaleko centra města Kralupy. A to všechno za velice rozumné ceny.

Parametry
Parametry
Projekt
Fáze projektuDokončeno
Prodáno: 100 %
Počet pozemků9
Inženýrské sítě
Elektřina na pozemku230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynZaveden
Objekty
Využití z hlediska ÚPObytná
Infrastruktura v okolíŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Dopravní dostupnostMHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, Vlak
KomunikaceAno
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
od 931 567 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více

Nabídky v projektu

Václav Čuřík

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

+420 605 200 200

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.