Praha 5 - Lipence, investiční příležitost 16.000 m2

Praha-Lipence, Lipence , ul. Na Lhotkách
800 Kč
Za m2

Praha 5 - Lipence, prodej pozemku o výměře 16.000 m2 ve velmi zajímavé rozvíjející se lokalitě. Pozemek je určený jako investiční záměr pro investory, kteří by rádi zhodnotili své investice ve středně dlouhém časovém horizontu. K prodeji volný pozemek o výměře 16.000 m2, určený územním plánem k zástavbě na rodinné domy po roce 2010. Lipence - jižní okrajová část Prahy, lokalita v hořejší části Lipenců (nezátopová oblast) s krásným výhledem na Prahu.
V současné době byl zprovozněn vnější městský okruh celé Prahy, který je vybudovaný před sjezdem na Zbraslav a tím bylo zajištěno spojení s celou sítí rychlostních silnic a dálnic v České republice. Lipence se tak stávají díky kvalitnímu dopravnímu spojení s celou ČR, ale i rychlé dostupnosti do centra Prahy a zároveň v blízkosti zeleně, stále zajímavější lokalitou pro ty, kteří hledají rodinné bydlení za velmi zajímavých cenových podmínek. Výhodná investice.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyZP007755
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace28. 2. 2018
Parametry
Parametry
Nemovitost
Forma vlastnictvíOsobní
Počet parkovacích míst0
KomunikaceVěcné břemeno
Plochy
Plocha parcely 16 000 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina na pozemkuV dosahu
VodaNení
KanalizaceNení
PlynV dosahu
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
800 Kč

Za m2

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
 Petr Šimoníček
Petr Šimoníček

Manažer pobočky Zbraslav, jazyky: čeština

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.