Vysoký Újezd, Prodej RD 4+KK, Praha - Západ

Beroun, Vysoký Újezd
8 135 000 Kč

Prodej dvoupodlažního rodinného domů o dispozici 4+kk s přípravou pro systém chytrého domu, se dvěma parkovacími stáními a zásuvkou pro elektromobil.
Dům se může pyšnit energetickou náročností A+. Vychází z principu využívání pasivních tepelných zisků v budově. Mezi největší výhody pasivních domů patří beze sporu extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu a příjemné teploty v zimě i v létě. Díky zařízení, které filtruje vzduch a zbavuje ho tak škodlivých nečistot a prachu, můžete také počítat s tím, že se zbavíte většiny svých zdravotních problémů. Dům tak za vás dýchá a teplo je uchováváno pomocí rekuperačního výměníku tepla. Na střeše se navíc nachází fotovoltaický panel, a tak je výměna vzduchu poháněna sluneční energií.
Rodinný dům se nachází ve Vysokém Újezdu u Prahy, odkud je to jen kousek do krásné přírody brdských lesů a zároveň i do města. Nachází se zde mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatross. Doprava do hlavního města je zajištěna autobusem, zastávka se nachází pouhých 300 metrů od této rezidenční čtvrti. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyZD008891
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace10. 6. 2019
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 4+kk , 119,27 m2
Konstrukce domuSkelet
Stav nemovitostiNovostavba
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníJiné
ParkováníVenkovní vyhrazené
PENB třídaA - Mimořádně úsporná
Plochy
Užitná plocha119,27 m2
Obytná plocha 120 m2
Zastavěná plocha 80 m2
Plocha parcely 661 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceMěstská
PlynNení
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
8 135 000 Kč

Měsíční poplatky: 2 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
 Jan Kreil
Jan Kreil

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, němčina, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.