Aukce bývalé výpravní budovy v železniční stanici Ústí nad Orlicí z roku 1874

Ústí nad Orlicí , ul. Nádražní
2 960 000 Kč
Nejnižší podání

Nabízím vám u exkluzivní nabídku aukčního prodeje bývalé výpravní budovy v železniční stanici Ústí nad Orlicí z roku 1874. Tato ohromující zděná stavba s jedinečnou sedlovou střechou nabízí jedno podzemní a tři nadzemní podlaží s podkrovím, a to na celkové ploše přibližně 2314 m2, zatímco zastavěná plocha činí 944 m2. Tato neobyčejná nemovitost se nachází přímo na ostrovním nástupišti u hlavní trati a přístup silničními vozidly je tedy omezen.

Budova je rozdělena do tří traktů - východního, středního a západního, které nabízejí různé možnosti využití. Střední trakt disponuje jedním nadzemním podlažím, zatímco východní trakt je částečně podsklepen a dále se rozprostírá na třech nadzemních podlažích a podkroví. Západní trakt je částečně podsklepen a nabízí dva nadzemní podlaží a půdu.

Tato historická budova je výjimečná díky svým uměleckořemeslným konstrukcím a prvkům, které zahrnují podlahy, římsy pod stropem, omítky a výmalby, vnitřní okenice, okna, dveře, kovová táhla, litinové konzolky a další kování oken a dveří. Při procházení těmito prostorami budete přeneseni do minulosti a oceníte jedinečnost a kvalitu ručně vyrobených detailů.

V současné době je zajištěno ústřední topení v části přízemí a v jednom z bytů je nově vybudované ústřední topení. Je třeba poznamenat, že není připojení na kotelnu a kotel, avšak kotelna je připravena s nově vyvložkovaným keramickým komínem. Ostatní části budovy byly v minulosti vytápěny kombinací pokojových kamen na tuhá paliva a elektřiny.

Pokud jste zaujati touto unikátní nemovitost a chtěli byste se o ni více dozvědět, rádi vám umožníme prohlídku tohoto fascinujícího místa. Prohlídky jsou však možné pouze po předchozí telefonické dohodě. Nechte se okouzlit historií a neuvěřitelným potenciálem, který tato budova nabízí.

Pro veškeré další informace a rezervaci prohlídky neváhejte kontaktovat našeho zkušeného makléře, který vám rád poskytne veškeré potřebné informace.

Nebuďte pozadu při této jedinečné příležitosti vlastnit kus historie v podobě bývalé výpravní budovy v Ústí nad Orlicí. Tento exkluzivní aukční prodej je určen pouze pro ty, kteří ocení neopakovatelný šarm a potenciál této nemovitosti.

Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes!

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011834
Druh zakázkyDražba
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace7. 6. 2023
Dražba
Dražba
Druh dražbyAukce
Datum dražby 27. 06. 2023  11:00
Místo dražby https://exdrazby.cz/aukce/3403
Termín první prohlídky 27. 06. 2023  11:00
Termín druhé prohlídky 27. 06. 2023  11:00
Vyvolávací cena 2 960 000 Kč
Znalecký posudek 2 960 000 Kč
Minimální příhoz 10 000 Kč
Jistina 80 000 Kč
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuSmíšená
Stav nemovitostiDobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníLokální palivové
ParkováníNení
Dopravní dostupnostAuto, Vlak
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 2 313 m2
Zastavěná plocha 938 m2
Plocha parcely 938 m2
Sklep 203 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
PlynMožno zavést
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
2 960 000 Kč
Nejnižší podání

Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer pobočky Smíchov, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.