Smíchov, Praha 5 - pronájem obchodu s výlohami do ulice 36 m2 (navíc možnost pronájmu přilehlého bytu s okny do klidného vnitrobloku)

Praha 5, Smíchov , ul. Holečkova
14 000 Kč
Za měsíc

Pronájem obchodu s výlohami do ulice o výměře 36 m2. Možnos však pronajmout k obchodnímu prostoru i přilehlý byt (o výměře 40 m2). Případně též možnost pronájmu přilehlé garáže. Obchod je situován přímo do Holečkovy ulice, která se nachází v přímé blízkosti MHD Anděl. Aktuálně již disponuje novými výlohami i vchodem, nez vidíte na fotografiích. Tento bezbariérový nebytový prostor se dá velmi dobře využít jako večerka, vzorkovna, kanceláře, výdejna apod. Za tímto obchodem se pak v domě na stejném patře (přízemí) nachází ona bytová jednotka dispozice 1+1; orientována do klidného vnitrobloku, která může být s prodejnou propojena (nebo nemusí - oboje mají vlastní vchod). Možno pronajmout dohromady, nebo samostatně. Samotný dům se nachází v přímé blízkosti MHD Anděl, taktéž i škol, lékaře, obchodního centra a všech ostatních služeb a úřadů. Více informací rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011719
Druh zakázkyPronájem
Stav zakázkyRezervace
Aktualizace20. 9. 2021
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
PatroPřízemí z celkem 0
TopeníLokální elektrické
ParkováníVenkovní veřejné
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 36 m2
Zastavěná plocha 36 m2
Sklep 3 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230 V
VodaVodovod
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
14 000 Kč
Za měsíc

Měsíční poplatky: 1 500 Kč

 Ondřej Žemlička
Ondřej Žemlička

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.