Pronájem komerční budovy 2060 m2 pro administrativu, výrobu, sklady a ubytování s možností pronájmu celého areálu 12 870 m2, Šumperk

Šumperk
60 000 Kč
Za měsíc

Využijte příležitost pronájmu pětipodlažní komerční budovy pro administrativu, výrobu, sklady a ubytování s možností dalšího rozšířeného pronájmu celého areálu. Areál má pozemek 12 870 m2. Pozemek má charakter průmyslové výroby, územní plán – výroba, služby a služební byty. V rámci areálu jsou plně funkční zpevněné komunikace s osvětlením, více jak 40 parkovacích míst. Vjezd do areálu je zabezpečen závorou a hlídací službou. V rámci areálu stojí 3 budovy jiných vlastníků, kteří platí nájemné za využívání skladových ploch. Město Šumperk zde má svůj sklad, z kterého je další příjem formou nájmu. Výše těchto nájmů plně pokryje roční údržbu areálu. Celý objekt se nachází v okrajové části města s dobrou dostupností včetně kamionové dopravy a možností vyšších hygienických limitů hluku a vibrací. Pozemek je plně zasíťovaný, oplocený a osvětlený. Administrativní budova má plochu 2 060 m2, celkem 90 kanceláří s příslušenstvím a nebytovými prostory včetně vlastní kotelny. Téměř v každém modulu je zavedena voda. Energie se budou převádět na nájemce. V současné době je 37 jednotek pronajatých. Budovu lze využít jako archiv a částečně jako ubytovací zařízení, nebo pro lehký průmysl. Nabízí se zde možnost úpravy objektu na ubytovací zařízení pro krátkodobé pronájmy. Vzhledem ke způsobu využití, stavba pro výrobu a skladování je nízká daň z nemovitosti. Budova má vlastní moderní kotelnu s 2 plynovými kotly, kde probíhají pravidelné revize. V budově je osobní výtah, šatny, malá zásobovací rampa a vrátnice. K objektu náleží velké přilehlé asfaltové parkoviště s vjezdem z hlavní silnice. Provizi RK neplatíte. Volné ihned. Možná varianta pronájmu jednotlivých částí plochy nebo administrativní budovy.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011558
Druh zakázkyPronájem
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace5. 8. 2020
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiDobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední plynové
ParkováníVenkovní vyhrazené, Venkovní veřejné
Počet parkovacích míst40
Dopravní dostupnostPříměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak
PENB třídaD - Méně úsporná
Plochy
Užitná plocha 2 060 m2
Zastavěná plocha 555 m2
Plocha parcely 12 870 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
PlynZaveden
Připojení na internetADSL
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
60 000 Kč
Za měsíc

Informace o ceně v RK

 Anna Vlachová
Anna Vlachová

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina, ruština

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.