Pronájem komerční budovy 2060 m2 pro administrativu, ubytování, archiv, výrobu, sklady s možností pronájmu celého areálu 6 200 m2, Šumperk

Šumperk
60 000 Kč
Za měsíc

Využijte příležitost pronájmu celé komerční budovy o celkové ploše 2 060 m2, vhodné pro administrativu, obchod, ubytování, výrobu a sklady s možností dalšího rozšířeného pronájmu celého areálu o výměře 6 200 m2 s vlastním parkovištěm. Pětipodlažní komerční budova má celkem 90 místností s příslušenstvím na každém patře, nebytové prostory a vlastní plynovou kotelnu. Téměř v každém modulu je zavedena SUV a TÚV. Nabízí se zde možnost úpravy objektu na ubytovací zařízení pro krátkodobé pronájmy, lze ji také využít jako archiv nebo pro lehký průmysl. Budova má vlastní moderní plynovou kotelnu se dvěma kotly a veškeré dodávané energie, budou převedeny pronajímatelem na nájemce. V budově je jídelna, osobní výtah, šatny, malá zásobovací rampa a vrátnice s ostrahou. K objektu náleží velké přilehlé asfaltové parkoviště s vjezdem z hlavní silnice. Pozemek má charakter průmyslové výroby, územní plán – výroba, služby a služební byty v rámci areálu jsou plně funkční zpevněné komunikace s osvětlením, více jak 60 parkovacích míst. Vjezd do areálu je zabezpečen službou ostrahy a závorou. Celý objekt se nachází v blízkosti centra města s dobrou dostupností včetně kamionové dopravy a možností vyšších hygienických limitů hluku a vibrací. Pozemek je plně zasíťovaný, oplocený a osvětlený. Je také možná varianta pronájmu jednotlivých částí plochy nebo administrativní budovy. Neplatíte provizi RK, volné ihned.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011558
Druh zakázkyPronájem
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace21. 1. 2022
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiDobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední plynové
ParkováníVenkovní vyhrazené, Venkovní veřejné
Počet parkovacích míst40
Dopravní dostupnostPříměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak
PENB třídaD - Méně úsporná
Plochy
Užitná plocha 2 060 m2
Zastavěná plocha 555 m2
Plocha parcely 12 870 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
PlynZaveden
Připojení na internetADSL
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
60 000 Kč
Za měsíc

Informace o ceně v RK

 Miloslav Kovařík
Miloslav Kovařík

Výkonný ředitel, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.